1.yıl

  Yenimahalle fujitsu servisi 229 10 41 - 229 10 42

  • İlan Sahibi : Çağatay Deniz
  • Ülke / Şehir / İlçe : Türkiye / Ankara / Çankaya
  • İlan Türü : Firma İlanları
  • İlan Eklenme Tarihi : 20 Ocak 2018 Cumartesi
  • İlan Bitiş Tarihi : 20 Haziran 2014 Cuma
  • Bulunduğu Sektör : Beyaz Eşya

  Yenimahalle fujitsu servisi 229 10 41 - 229 10 42 İlan Açıklaması

  229 10 41 – 229 10 42
  yenimahalle fujitsu servisi,yenimahallede fujitsu servisi,fujitsu yenimahalle servisi,fujitsu servisi yenimahalle,ankara yenimahallede fujitsu servisi,yenimahallede fujitsu beyaz eşya servisi,yenimahallede fujitsu klima servisi,yenimahallede fujitsu kombi servisi,ankarada fujitsu servisleri,fujitsu ankara servisleri
  Fujitsu ürünlerinin servis,bakım,ve onarım hizmetlerinde uzman olan yenimahalle fujitsu servisi size bir telefon kadar yakındır.

  Fujitsu yenimahalle servisi olarak aynı zamanda yenimahallede fujitsu beyaz eşya servisi,yenimahalle fujitsu kombi servisi,ve yenimahalle fujitsu klima servisi olarak ta hizmet vermekteyiz.

  Ankarada fujitsu servisleri arasında ilk sırada bulunan firmamız;konusunda uzman ve tam yetkili fujitsu servisi elemanlarımızca arızalarınız en kısa zamanda giderilerek çözüme kavuşturulmaktadır.

  Fujitsu ankara servisleri arasında ayrıcalıklı bir yere sahip olan fujitsu servisi Yenimahalle de ürünleriniz 1 yıl garantili olarak tamir edilmekte olup müşteri kayıtları elektronik ortamda takip edilmektedir.

  yenimahalle fujitsu servisi nce yapılan onarımların ücretini hem nakit;hemde kredi kartı ile kapıda ödeme kolaylığını sizlere sunmaktayız.

  Arızalı ürünlerin %97 gibi büyük bir bölümü mahallinde tamir edilir.Ancak %3 gibi küçük bir bölümü fujitsu yenimahalle fujitsu servisi atölyemize alınarak teste tabi tutulduktan sonra en kısa zamanda iadesi yapılır.

  yenimahalle,fujitsu,yenimahalle fujitsu,fujitsu yenimahalle,yenimahalle fujitsu servisi,fujitsu yenimahalle servisi,fujitsu servisi yenimahalle,
  yenimahallede fujitsu,yenimahalle fujitsu servisi,fujitsu servisi yenimahalle,servis,servisi,bakım,bakımı,tamiri,tamir,
  onarım,onarımı,klima,kombi,beyazeşya,çamaşır makinası,bulaşık makinası,buzdolabı,

  Tümünü göster
  Ankara Bölge Servis
  Becerikli Sok.no:17 Kızılay (Çankaya / Ankara / Türkiye)
  090-312-2291041 / 090- -
  e-Sirket.com bir nette interactive projesidir Hata bildir