1.yıl

  Yenimahalle frigidaire servisi 229 10 41 - 229 10 42

  • İlan Sahibi : Çağatay Deniz
  • Ülke / Şehir / İlçe : Türkiye / Ankara / Çankaya
  • İlan Türü : Firma İlanları
  • İlan Eklenme Tarihi : 20 Ocak 2018 Cumartesi
  • İlan Bitiş Tarihi : 20 Haziran 2014 Cuma
  • Bulunduğu Sektör : Beyaz Eşya

  Yenimahalle frigidaire servisi 229 10 41 - 229 10 42 İlan Açıklaması

  229 10 41 – 229 10 42
  yenimahalle frigidaire servisi,yenimahallede frigidaire servisi,frigidaire yenimahalle servisi,frigidaire servisi yenimahalle,ankara yenimahallede frigidaire servisi,yenimahallede frigidaire beyaz eşya servisi,yenimahallede frigidaire klima servisi,yenimahallede frigidaire kombi servisi,ankarada frigidaire servisleri,frigidaire ankara servisleri
  Frigidaire ürünlerinin servis,bakım,ve onarım hizmetlerinde uzman olan yenimahalle frigidaire servisi size bir telefon kadar yakındır.

  Frigidaire yenimahalle servisi olarak aynı zamanda yenimahallede frigidaire beyaz eşya servisi,yenimahalle frigidaire kombi servisi,ve yenimahalle frigidaire klima servisi olarak ta hizmet vermekteyiz.

  Ankarada frigidaire servisleri arasında ilk sırada bulunan firmamız;konusunda uzman ve tam yetkili frigidaire servisi elemanlarımızca arızalarınız en kısa zamanda giderilerek çözüme kavuşturulmaktadır.

  Frigidaire ankara servisleri arasında ayrıcalıklı bir yere sahip olan frigidaire servisi Yenimahalle de ürünleriniz 1 yıl garantili olarak tamir edilmekte olup müşteri kayıtları elektronik ortamda takip edilmektedir.

  yenimahalle frigidaire servisi nce yapılan onarımların ücretini hem nakit;hemde kredi kartı ile kapıda ödeme kolaylığını sizlere sunmaktayız.

  Arızalı ürünlerin %97 gibi büyük bir bölümü mahallinde tamir edilir.Ancak %3 gibi küçük bir bölümü frigidaire yenimahalle frigidaire servisi atölyemize alınarak teste tabi tutulduktan sonra en kısa zamanda iadesi yapılır.
  yenimahalle,frigidaire,yenimahalle frigidaire,frigidaire yenimahalle,yenimahalle frigidaire servisi,frigidaire yenimahalle servisi,frigidaire servisi yenimahalle,
  yenimahallede frigidaire,yenimahalle frigidaire servisi,frigidaire servisi yenimahalle,servis,servisi,bakım,bakımı,tamiri,tamir,
  onarım,onarımı,klima,kombi,beyazeşya,çamaşır makinası,bulaşık makinası,buzdolabı,

  Tümünü göster
  Ankara Bölge Servis
  Becerikli Sok.no:17 Kızılay (Çankaya / Ankara / Türkiye)
  090-312-2291041 / 090- -
  e-Sirket.com bir nette interactive projesidir Hata bildir