1.yıl

  Yenimahalle franke servisi 229 10 41 - 229 10 42

  • İlan Sahibi : Çağatay Deniz
  • Ülke / Şehir / İlçe : Türkiye / Ankara / Çankaya
  • İlan Türü : Firma İlanları
  • İlan Eklenme Tarihi : 20 Ocak 2018 Cumartesi
  • İlan Bitiş Tarihi : 20 Haziran 2014 Cuma
  • Bulunduğu Sektör : Beyaz Eşya

  Yenimahalle franke servisi 229 10 41 - 229 10 42 İlan Açıklaması

  229 10 41 – 229 10 42
  yenimahalle franke servisi,yenimahallede franke servisi,franke yenimahalle servisi,franke servisi yenimahalle,ankara yenimahallede franke servisi,yenimahallede franke beyaz eşya servisi,yenimahallede franke klima servisi,yenimahallede franke kombi servisi,ankarada franke servisleri,franke ankara servisleri
  Franke ürünlerinin servis,bakım,ve onarım hizmetlerinde uzman olan yenimahalle franke servisi size bir telefon kadar yakındır.

  Franke yenimahalle servisi olarak aynı zamanda yenimahallede franke beyaz eşya servisi,yenimahalle franke kombi servisi,ve yenimahalle franke klima servisi olarak ta hizmet vermekteyiz.

  Ankarada franke servisleri arasında ilk sırada bulunan firmamız;konusunda uzman ve tam yetkili franke servisi elemanlarımızca arızalarınız en kısa zamanda giderilerek çözüme kavuşturulmaktadır.

  Franke ankara servisleri arasında ayrıcalıklı bir yere sahip olan franke servisi Yenimahalle de ürünleriniz 1 yıl garantili olarak tamir edilmekte olup müşteri kayıtları elektronik ortamda takip edilmektedir.

  yenimahalle franke servisi nce yapılan onarımların ücretini hem nakit;hemde kredi kartı ile kapıda ödeme kolaylığını sizlere sunmaktayız.

  Arızalı ürünlerin %97 gibi büyük bir bölümü mahallinde tamir edilir.Ancak %3 gibi küçük bir bölümü franke yenimahalle franke servisi atölyemize alınarak teste tabi tutulduktan sonra en kısa zamanda iadesi yapılır.
  yenimahalle,franke,yenimahalle franke,franke yenimahalle,yenimahalle franke servisi,franke yenimahalle servisi,franke servisi yenimahalle,
  yenimahallede franke,yenimahalle franke servisi,franke servisi yenimahalle,servis,servisi,bakım,bakımı,tamiri,tamir,
  onarım,onarımı,klima,kombi,beyazeşya,çamaşır makinası,bulaşık makinası,buzdolabı,

  Tümünü göster
  Ankara Bölge Servis
  Becerikli Sok.no:17 Kızılay (Çankaya / Ankara / Türkiye)
  090-312-2291041 / 090- -
  e-Sirket.com bir nette interactive projesidir Hata bildir