1.yıl

  Yenimahalle ferroli servisi 229 10 41 - 229 10 42

  • İlan Sahibi : Çağatay Deniz
  • Ülke / Şehir / İlçe : Türkiye / Ankara / Çankaya
  • İlan Türü : Firma İlanları
  • İlan Eklenme Tarihi : 20 Ocak 2018 Cumartesi
  • İlan Bitiş Tarihi : 20 Haziran 2014 Cuma
  • Bulunduğu Sektör : Beyaz Eşya

  Yenimahalle ferroli servisi 229 10 41 - 229 10 42 İlan Açıklaması

  229 10 41 – 229 10 42
  yenimahalle ferroli servisi,yenimahallede ferroli servisi,ferroli yenimahalle servisi,ferroli servisi yenimahalle,ankara yenimahallede ferroli servisi,yenimahallede ferroli beyaz eşya servisi,yenimahallede ferroli klima servisi,yenimahallede ferroli kombi servisi,ankarada ferroli servisleri,ferroli ankara servisleri
  Ferroli ürünlerinin servis,bakım,ve onarım hizmetlerinde uzman olan yenimahalle ferroli servisi size bir telefon kadar yakındır.

  Ferroli yenimahalle servisi olarak aynı zamanda yenimahallede ferroli beyaz eşya servisi,yenimahalle ferroli kombi servisi,ve yenimahalle ferroli klima servisi olarak ta hizmet vermekteyiz.

  Ankarada ferroli servisleri arasında ilk sırada bulunan firmamız;konusunda uzman ve tam yetkili ferroli servisi elemanlarımızca arızalarınız en kısa zamanda giderilerek çözüme kavuşturulmaktadır.

  Ferroli ankara servisleri arasında ayrıcalıklı bir yere sahip olan ferroli servisi Yenimahalle de ürünleriniz 1 yıl garantili olarak tamir edilmekte olup müşteri kayıtları elektronik ortamda takip edilmektedir.

  yenimahalle ferroli servisi nce yapılan onarımların ücretini hem nakit;hemde kredi kartı ile kapıda ödeme kolaylığını sizlere sunmaktayız.

  Arızalı ürünlerin %97 gibi büyük bir bölümü mahallinde tamir edilir.Ancak %3 gibi küçük bir bölümü ferroli yenimahalle ferroli servisi atölyemize alınarak teste tabi tutulduktan sonra en kısa zamanda iadesi yapılır.

  yenimahalle,ferroli,yenimahalle ferroli,ferroli yenimahalle,yenimahalle ferroli servisi,ferroli yenimahalle servisi,ferroli servisi yenimahalle,
  yenimahallede ferroli,yenimahalle ferroli servisi,ferroli servisi yenimahalle,servis,servisi,bakım,bakımı,tamiri,tamir,
  onarım,onarımı,klima,kombi,beyazeşya,çamaşır makinası,bulaşık makinası,buzdolabı,

  Tümünü göster
  Ankara Bölge Servis
  Becerikli Sok.no:17 Kızılay (Çankaya / Ankara / Türkiye)
  090-312-2291041 / 090- -
  e-Sirket.com bir nette interactive projesidir Hata bildir