1.yıl

  Yenimahalle fagor servisi 229 10 41 - 229 10 42

  • İlan Sahibi : Çağatay Deniz
  • Ülke / Şehir / İlçe : Türkiye / Ankara / Çankaya
  • İlan Türü : Firma İlanları
  • İlan Eklenme Tarihi : 20 Ocak 2018 Cumartesi
  • İlan Bitiş Tarihi : 20 Haziran 2014 Cuma
  • Bulunduğu Sektör : Beyaz Eşya

  Yenimahalle fagor servisi 229 10 41 - 229 10 42 İlan Açıklaması

  229 10 41 – 229 10 42
  yenimahalle fagor servisi,yenimahallede fagor servisi,fagor yenimahalle servisi,fagor servisi yenimahalle,ankara yenimahallede fagor servisi,yenimahallede fagor beyaz eşya servisi,yenimahallede fagor klima servisi,yenimahallede fagor kombi servisi,ankarada fagor servisleri,fagor ankara servisleri
  Fagor ürünlerinin servis,bakım,ve onarım hizmetlerinde uzman olan yenimahalle fagor servisi size bir telefon kadar yakındır.

  Fagor yenimahalle servisi olarak aynı zamanda yenimahallede fagor beyaz eşya servisi,yenimahalle fagor kombi servisi,ve yenimahalle fagor klima servisi olarak ta hizmet vermekteyiz.

  Ankarada fagor servisleri arasında ilk sırada bulunan firmamız;konusunda uzman ve tam yetkili fagor servisi elemanlarımızca arızalarınız en kısa zamanda giderilerek çözüme kavuşturulmaktadır.

  Fagor ankara servisleri arasında ayrıcalıklı bir yere sahip olan fagor servisi Yenimahalle de ürünleriniz 1 yıl garantili olarak tamir edilmekte olup müşteri kayıtları elektronik ortamda takip edilmektedir.

  yenimahalle fagor servisi nce yapılan onarımların ücretini hem nakit;hemde kredi kartı ile kapıda ödeme kolaylığını sizlere sunmaktayız.

  Arızalı ürünlerin %97 gibi büyük bir bölümü mahallinde tamir edilir.Ancak %3 gibi küçük bir bölümü fagor yenimahalle fagor servisi atölyemize alınarak teste tabi tutulduktan sonra en kısa zamanda iadesi yapılır.
  yenimahalle,fagor,yenimahalle fagor,fagor yenimahalle,yenimahalle fagor servisi,fagor yenimahalle servisi,fagor servisi yenimahalle,
  yenimahallede fagor,yenimahalle fagor servisi,fagor servisi yenimahalle,servis,servisi,bakım,bakımı,tamiri,tamir,
  onarım,onarımı,klima,kombi,beyazeşya,çamaşır makinası,bulaşık makinası,buzdolabı,

  Tümünü göster
  Ankara Bölge Servis
  Becerikli Sok.no:17 Kızılay (Çankaya / Ankara / Türkiye)
  090-312-2291041 / 090- -
  e-Sirket.com bir nette interactive projesidir Hata bildir