1.yıl

  Yenimahalle electra servisi 229 10 41 - 229 10 42

  • İlan Sahibi : Çağatay Deniz
  • Ülke / Şehir / İlçe : Türkiye / Ankara / Çankaya
  • İlan Türü : Firma İlanları
  • İlan Eklenme Tarihi : 20 Ocak 2018 Cumartesi
  • İlan Bitiş Tarihi : 20 Haziran 2014 Cuma
  • Bulunduğu Sektör : Beyaz Eşya

  Yenimahalle electra servisi 229 10 41 - 229 10 42 İlan Açıklaması

  229 10 41 – 229 10 42
  yenimahalle electra servisi,yenimahallede electra servisi,electra yenimahalle servisi,electra servisi yenimahalle,ankara yenimahallede electra servisi,yenimahallede electra beyaz eşya servisi,yenimahallede electra klima servisi,yenimahallede electra kombi servisi,ankarada electra servisleri,electra ankara servisleri
  Electra ürünlerinin servis,bakım,ve onarım hizmetlerinde uzman olan yenimahalle electra servisi size bir telefon kadar yakındır.

  Electra yenimahalle servisi olarak aynı zamanda yenimahallede electra beyaz eşya servisi,yenimahalle electra kombi servisi,ve yenimahalle electra klima servisi olarak ta hizmet vermekteyiz.

  Ankarada electra servisleri arasında ilk sırada bulunan firmamız;konusunda uzman ve tam yetkili electra servisi elemanlarımızca arızalarınız en kısa zamanda giderilerek çözüme kavuşturulmaktadır.

  Electra ankara servisleri arasında ayrıcalıklı bir yere sahip olan electra servisi Yenimahalle de ürünleriniz 1 yıl garantili olarak tamir edilmekte olup müşteri kayıtları elektronik ortamda takip edilmektedir.

  yenimahalle electra servisi nce yapılan onarımların ücretini hem nakit;hemde kredi kartı ile kapıda ödeme kolaylığını sizlere sunmaktayız.

  Arızalı ürünlerin %97 gibi büyük bir bölümü mahallinde tamir edilir.Ancak %3 gibi küçük bir bölümü electra yenimahalle electra servisi atölyemize alınarak teste tabi tutulduktan sonra en kısa zamanda iadesi yapılır.
  yenimahalle,electra,yenimahalle electra,electra yenimahalle,yenimahalle electra servisi,electra yenimahalle servisi,electra servisi yenimahalle,
  yenimahallede electra,yenimahalle electra servisi,electra servisi yenimahalle,servis,servisi,bakım,bakımı,tamiri,tamir,
  onarım,onarımı,klima,kombi,beyazeşya,çamaşır makinası,bulaşık makinası,buzdolabı,

  Tümünü göster
  Ankara Bölge Servis
  Becerikli Sok.no:17 Kızılay (Çankaya / Ankara / Türkiye)
  090-312-2291041 / 090- -
  e-Sirket.com bir nette interactive projesidir Hata bildir