1.yıl

  Yenimahalle eca servisi 229 10 41 - 229 10 42

  • İlan Sahibi : Çağatay Deniz
  • Ülke / Şehir / İlçe : Türkiye / Ankara / Çankaya
  • İlan Türü : Firma İlanları
  • İlan Eklenme Tarihi : 20 Ocak 2018 Cumartesi
  • İlan Bitiş Tarihi : 20 Haziran 2014 Cuma
  • Bulunduğu Sektör : Beyaz Eşya

  Yenimahalle eca servisi 229 10 41 - 229 10 42 İlan Açıklaması

  229 10 41 – 229 10 42
  yenimahalle eca servisi,yenimahallede eca servisi,eca yenimahalle servisi,eca servisi yenimahalle,ankara yenimahallede eca servisi,yenimahallede eca beyaz eşya servisi,yenimahallede eca klima servisi,yenimahallede eca kombi servisi,ankarada eca servisleri,eca ankara servisleri
  Eca ürünlerinin servis,bakım,ve onarım hizmetlerinde uzman olan yenimahalle eca servisi size bir telefon kadar yakındır.

  Eca yenimahalle servisi olarak aynı zamanda yenimahallede eca beyaz eşya servisi,yenimahalle eca kombi servisi,ve yenimahalle eca klima servisi olarak ta hizmet vermekteyiz.

  Ankarada eca servisleri arasında ilk sırada bulunan firmamız;konusunda uzman ve tam yetkili eca servisi elemanlarımızca arızalarınız en kısa zamanda giderilerek çözüme kavuşturulmaktadır.

  Eca ankara servisleri arasında ayrıcalıklı bir yere sahip olan eca servisi Yenimahalle de ürünleriniz 1 yıl garantili olarak tamir edilmekte olup müşteri kayıtları elektronik ortamda takip edilmektedir.

  yenimahalle eca servisi nce yapılan onarımların ücretini hem nakit;hemde kredi kartı ile kapıda ödeme kolaylığını sizlere sunmaktayız.

  Arızalı ürünlerin %97 gibi büyük bir bölümü mahallinde tamir edilir.Ancak %3 gibi küçük bir bölümü eca yenimahalle eca servisi atölyemize alınarak teste tabi tutulduktan sonra en kısa zamanda iadesi yapılır.
  yenimahalle,eca,yenimahalle eca,eca yenimahalle,yenimahalle eca servisi,eca yenimahalle servisi,eca servisi yenimahalle,
  yenimahallede eca,yenimahalle eca servisi,eca servisi yenimahalle,servis,servisi,bakım,bakımı,tamiri,tamir,
  onarım,onarımı,klima,kombi,beyazeşya,çamaşır makinası,bulaşık makinası,buzdolabı,

  Tümünü göster
  Ankara Bölge Servis
  Becerikli Sok.no:17 Kızılay (Çankaya / Ankara / Türkiye)
  090-312-2291041 / 090- -
  e-Sirket.com bir nette interactive projesidir Hata bildir