1.yıl

  Yenimahalle diamond servisi 229 10 41 - 229 10 42

  • İlan Sahibi : Çağatay Deniz
  • Ülke / Şehir / İlçe : Türkiye / Ankara / Çankaya
  • İlan Türü : Firma İlanları
  • İlan Eklenme Tarihi : 20 Ocak 2018 Cumartesi
  • İlan Bitiş Tarihi : 20 Haziran 2014 Cuma
  • Bulunduğu Sektör : Beyaz Eşya

  Yenimahalle diamond servisi 229 10 41 - 229 10 42 İlan Açıklaması

  229 10 41 – 229 10 42
  yenimahalle diamond servisi,yenimahallede diamond servisi,diamond yenimahalle servisi,diamond servisi yenimahalle,ankara yenimahallede diamond servisi,yenimahallede diamond beyaz eşya servisi,yenimahallede diamond klima servisi,yenimahallede diamond kombi servisi,ankarada diamond servisleri,diamond ankara servisleri
  Diamond ürünlerinin servis,bakım,ve onarım hizmetlerinde uzman olan yenimahalle diamond servisi size bir telefon kadar yakındır.

  Diamond yenimahalle servisi olarak aynı zamanda yenimahallede diamond beyaz eşya servisi,yenimahalle diamond kombi servisi,ve yenimahalle diamond klima servisi olarak ta hizmet vermekteyiz.

  Ankarada diamond servisleri arasında ilk sırada bulunan firmamız;konusunda uzman ve tam yetkili diamond servisi elemanlarımızca arızalarınız en kısa zamanda giderilerek çözüme kavuşturulmaktadır.

  Diamond ankara servisleri arasında ayrıcalıklı bir yere sahip olan diamond servisi Yenimahalle de ürünleriniz 1 yıl garantili olarak tamir edilmekte olup müşteri kayıtları elektronik ortamda takip edilmektedir.

  yenimahalle diamond servisi nce yapılan onarımların ücretini hem nakit;hemde kredi kartı ile kapıda ödeme kolaylığını sizlere sunmaktayız.

  Arızalı ürünlerin %97 gibi büyük bir bölümü mahallinde tamir edilir.Ancak %3 gibi küçük bir bölümü diamond yenimahalle diamond servisi atölyemize alınarak teste tabi tutulduktan sonra en kısa zamanda iadesi yapılır.

  yenimahalle,diamond,yenimahalle diamond,diamond yenimahalle,yenimahalle diamond servisi,diamond yenimahalle servisi,diamond servisi yenimahalle,
  yenimahallede diamond,yenimahalle diamond servisi,diamond servisi yenimahalle,servis,servisi,bakım,bakımı,tamiri,tamir,
  onarım,onarımı,klima,kombi,beyazeşya,çamaşır makinası,bulaşık makinası,buzdolabı,

  Tümünü göster
  Ankara Bölge Servis
  Becerikli Sok.no:17 Kızılay (Çankaya / Ankara / Türkiye)
  090-312-2291041 / 090- -
  e-Sirket.com bir nette interactive projesidir Hata bildir