1.yıl

  Yenimahalle denki servisi 229 10 41 - 229 10 42

  • İlan Sahibi : Çağatay Deniz
  • Ülke / Şehir / İlçe : Türkiye / Ankara / Çankaya
  • İlan Türü : Firma İlanları
  • İlan Eklenme Tarihi : 20 Ocak 2018 Cumartesi
  • İlan Bitiş Tarihi : 20 Haziran 2014 Cuma
  • Bulunduğu Sektör : Beyaz Eşya

  Yenimahalle denki servisi 229 10 41 - 229 10 42 İlan Açıklaması

  229 10 41 – 229 10 42
  yenimahalle denki servisi,yenimahallede denki servisi,denki yenimahalle servisi,denki servisi yenimahalle,ankara yenimahallede denki servisi,yenimahallede denki beyaz eşya servisi,yenimahallede denki klima servisi,yenimahallede denki kombi servisi,ankarada denki servisleri,denki ankara servisleri
  Denki ürünlerinin servis,bakım,ve onarım hizmetlerinde uzman olan yenimahalle denki servisi size bir telefon kadar yakındır.

  Denki yenimahalle servisi olarak aynı zamanda yenimahallede denki beyaz eşya servisi,yenimahalle denki kombi servisi,ve yenimahalle denki klima servisi olarak ta hizmet vermekteyiz.

  Ankarada denki servisleri arasında ilk sırada bulunan firmamız;konusunda uzman ve tam yetkili denki servisi elemanlarımızca arızalarınız en kısa zamanda giderilerek çözüme kavuşturulmaktadır.

  Denki ankara servisleri arasında ayrıcalıklı bir yere sahip olan denki servisi Yenimahalle de ürünleriniz 1 yıl garantili olarak tamir edilmekte olup müşteri kayıtları elektronik ortamda takip edilmektedir.

  yenimahalle denki servisi nce yapılan onarımların ücretini hem nakit;hemde kredi kartı ile kapıda ödeme kolaylığını sizlere sunmaktayız.

  Arızalı ürünlerin %97 gibi büyük bir bölümü mahallinde tamir edilir.Ancak %3 gibi küçük bir bölümü denki yenimahalle denki servisi atölyemize alınarak teste tabi tutulduktan sonra en kısa zamanda iadesi yapılır.

  yenimahalle,denki,yenimahalle denki,denki yenimahalle,yenimahalle denki servisi,denki yenimahalle servisi,denki servisi yenimahalle,
  yenimahallede denki,yenimahalle denki servisi,denki servisi yenimahalle,servis,servisi,bakım,bakımı,tamiri,tamir,
  onarım,onarımı,klima,kombi,beyazeşya,çamaşır makinası,bulaşık makinası,buzdolabı,

  Tümünü göster
  Ankara Bölge Servis
  Becerikli Sok.no:17 Kızılay (Çankaya / Ankara / Türkiye)
  090-312-2291041 / 090- -
  e-Sirket.com bir nette interactive projesidir Hata bildir