1.yıl

  Yenimahalle daikin servisi 229 10 41 - 229 10 42

  • İlan Sahibi : Çağatay Deniz
  • Ülke / Şehir / İlçe : Türkiye / Ankara / Çankaya
  • İlan Türü : Firma İlanları
  • İlan Eklenme Tarihi : 20 Ocak 2018 Cumartesi
  • İlan Bitiş Tarihi : 20 Haziran 2014 Cuma
  • Bulunduğu Sektör : Beyaz Eşya

  Yenimahalle daikin servisi 229 10 41 - 229 10 42 İlan Açıklaması

  229 10 41 – 229 10 42
  yenimahalle daikin servisi,yenimahallede daikin servisi,daikin yenimahalle servisi,daikin servisi yenimahalle,ankara yenimahallede daikin servisi,yenimahallede daikin beyaz eşya servisi,yenimahallede daikin klima servisi,yenimahallede daikin kombi servisi,ankarada daikin servisleri,daikin ankara servisleri
  Daikin ürünlerinin servis,bakım,ve onarım hizmetlerinde uzman olan yenimahalle daikin servisi size bir telefon kadar yakındır.

  Daikin yenimahalle servisi olarak aynı zamanda yenimahallede daikin beyaz eşya servisi,yenimahalle daikin kombi servisi,ve yenimahalle daikin klima servisi olarak ta hizmet vermekteyiz.

  Ankarada daikin servisleri arasında ilk sırada bulunan firmamız;konusunda uzman ve tam yetkili daikin servisi elemanlarımızca arızalarınız en kısa zamanda giderilerek çözüme kavuşturulmaktadır.

  Daikin ankara servisleri arasında ayrıcalıklı bir yere sahip olan daikin servisi Yenimahalle de ürünleriniz 1 yıl garantili olarak tamir edilmekte olup müşteri kayıtları elektronik ortamda takip edilmektedir.

  yenimahalle daikin servisi nce yapılan onarımların ücretini hem nakit;hemde kredi kartı ile kapıda ödeme kolaylığını sizlere sunmaktayız.

  Arızalı ürünlerin %97 gibi büyük bir bölümü mahallinde tamir edilir.Ancak %3 gibi küçük bir bölümü daikin yenimahalle daikin servisi atölyemize alınarak teste tabi tutulduktan sonra en kısa zamanda iadesi yapılır.

  yenimahalle,daikin,yenimahalle daikin,daikin yenimahalle,yenimahalle daikin servisi,daikin yenimahalle servisi,daikin servisi yenimahalle,
  yenimahallede daikin,yenimahalle daikin servisi,daikin servisi yenimahalle,servis,servisi,bakım,bakımı,tamiri,tamir,
  onarım,onarımı,klima,kombi,beyazeşya,çamaşır makinası,bulaşık makinası,buzdolabı,

  Tümünü göster
  Ankara Bölge Servis
  Becerikli Sok.no:17 Kızılay (Çankaya / Ankara / Türkiye)
  090-312-2291041 / 090- -
  e-Sirket.com bir nette interactive projesidir Hata bildir