1.yıl

  Yenimahalle carrier servisi 229 10 41 - 229 10 42

  • İlan Sahibi : Çağatay Deniz
  • Ülke / Şehir / İlçe : Türkiye / Ankara / Çankaya
  • İlan Türü : Firma İlanları
  • İlan Eklenme Tarihi : 20 Ocak 2018 Cumartesi
  • İlan Bitiş Tarihi : 20 Haziran 2014 Cuma
  • Bulunduğu Sektör : Beyaz Eşya

  Yenimahalle carrier servisi 229 10 41 - 229 10 42 İlan Açıklaması

  229 10 41 – 229 10 42
  yenimahalle carrier servisi,yenimahallede carrier servisi,carrier yenimahalle servisi,carrier servisi yenimahalle,ankara yenimahallede carrier servisi,yenimahallede carrier beyaz eşya servisi,yenimahallede carrier klima servisi,yenimahallede carrier kombi servisi,ankarada carrier servisleri,carrier ankara servisleri
  Carrier ürünlerinin servis,bakım,ve onarım hizmetlerinde uzman olan yenimahalle carrier servisi size bir telefon kadar yakındır.

  Carrier yenimahalle servisi olarak aynı zamanda yenimahallede carrier beyaz eşya servisi,yenimahalle carrier kombi servisi,ve yenimahalle carrier klima servisi olarak ta hizmet vermekteyiz.

  Ankarada carrier servisleri arasında ilk sırada bulunan firmamız;konusunda uzman ve tam yetkili carrier servisi elemanlarımızca arızalarınız en kısa zamanda giderilerek çözüme kavuşturulmaktadır.

  Carrier ankara servisleri arasında ayrıcalıklı bir yere sahip olan carrier servisi Yenimahalle de ürünleriniz 1 yıl garantili olarak tamir edilmekte olup müşteri kayıtları elektronik ortamda takip edilmektedir.

  yenimahalle carrier servisi nce yapılan onarımların ücretini hem nakit;hemde kredi kartı ile kapıda ödeme kolaylığını sizlere sunmaktayız.

  Arızalı ürünlerin %97 gibi büyük bir bölümü mahallinde tamir edilir.Ancak %3 gibi küçük bir bölümü carrier yenimahalle carrier servisi atölyemize alınarak teste tabi tutulduktan sonra en kısa zamanda iadesi yapılır.

  yenimahalle,carrier,yenimahalle carrier,carrier yenimahalle,yenimahalle carrier servisi,carrier yenimahalle servisi,carrier servisi yenimahalle,
  yenimahallede carrier,yenimahalle carrier servisi,carrier servisi yenimahalle,servis,servisi,bakım,bakımı,tamiri,tamir,
  onarım,onarımı,klima,kombi,beyazeşya,çamaşır makinası,bulaşık makinası,buzdolabı,

  Tümünü göster
  Ankara Bölge Servis
  Becerikli Sok.no:17 Kızılay (Çankaya / Ankara / Türkiye)
  090-312-2291041 / 090- -
  e-Sirket.com bir nette interactive projesidir Hata bildir