1.yıl

  Yenimahalle buderus servisi 229 10 41 - 229 10 42

  • İlan Sahibi : Çağatay Deniz
  • Ülke / Şehir / İlçe : Türkiye / Ankara / Çankaya
  • İlan Türü : Firma İlanları
  • İlan Eklenme Tarihi : 20 Ocak 2018 Cumartesi
  • İlan Bitiş Tarihi : 20 Haziran 2014 Cuma
  • Bulunduğu Sektör : Beyaz Eşya

  Yenimahalle buderus servisi 229 10 41 - 229 10 42 İlan Açıklaması

  229 10 41 – 229 10 42
  yenimahalle buderus servisi,yenimahallede buderus servisi,buderus yenimahalle servisi,buderus servisi yenimahalle,ankara yenimahallede buderus servisi,yenimahallede buderus beyaz eşya servisi,yenimahallede buderus klima servisi,yenimahallede buderus kombi servisi,ankarada buderus servisleri,buderus ankara servisleri
  Buderus ürünlerinin servis,bakım,ve onarım hizmetlerinde uzman olan yenimahalle buderus servisi size bir telefon kadar yakındır.

  Buderus yenimahalle servisi olarak aynı zamanda yenimahallede buderus beyaz eşya servisi,yenimahalle buderus kombi servisi,ve yenimahalle buderus klima servisi olarak ta hizmet vermekteyiz.

  Ankarada buderus servisleri arasında ilk sırada bulunan firmamız;konusunda uzman ve tam yetkili buderus servisi elemanlarımızca arızalarınız en kısa zamanda giderilerek çözüme kavuşturulmaktadır.

  Buderus ankara servisleri arasında ayrıcalıklı bir yere sahip olan buderus servisi Yenimahalle de ürünleriniz 1 yıl garantili olarak tamir edilmekte olup müşteri kayıtları elektronik ortamda takip edilmektedir.

  yenimahalle buderus servisi nce yapılan onarımların ücretini hem nakit;hemde kredi kartı ile kapıda ödeme kolaylığını sizlere sunmaktayız.

  Arızalı ürünlerin %97 gibi büyük bir bölümü mahallinde tamir edilir.Ancak %3 gibi küçük bir bölümü buderus yenimahalle buderus servisi atölyemize alınarak teste tabi tutulduktan sonra en kısa zamanda iadesi yapılır.

  yenimahalle,buderus,yenimahalle buderus,buderus yenimahalle,yenimahalle buderus servisi,buderus yenimahalle servisi,buderus servisi yenimahalle,
  yenimahallede buderus,yenimahalle buderus servisi,buderus servisi yenimahalle,servis,servisi,bakım,bakımı,tamiri,tamir,
  onarım,onarımı,klima,kombi,beyazeşya,çamaşır makinası,bulaşık makinası,buzdolabı,

  Tümünü göster
  Ankara Bölge Servis
  Becerikli Sok.no:17 Kızılay (Çankaya / Ankara / Türkiye)
  090-312-2291041 / 090- -
  e-Sirket.com bir nette interactive projesidir Hata bildir