1.yıl

  Yenimahalle böwe servisi 229 10 41 - 229 10 42

  • İlan Sahibi : Çağatay Deniz
  • Ülke / Şehir / İlçe : Türkiye / Ankara / Çankaya
  • İlan Türü : Firma İlanları
  • İlan Eklenme Tarihi : 1 Mayıs 2015 Cuma
  • İlan Bitiş Tarihi : 20 Haziran 2014 Cuma
  • Bulunduğu Sektör : Beyaz Eşya

  Yenimahalle böwe servisi 229 10 41 - 229 10 42 İlan Açıklaması

  229 10 41 – 229 10 42
  yenimahalle böwe servisi,yenimahallede böwe servisi,böwe yenimahalle servisi,böwe servisi yenimahalle,ankara yenimahallede böwe servisi,yenimahallede böwe beyaz eşya servisi,yenimahallede böwe klima servisi,yenimahallede böwe kombi servisi,ankarada böwe servisleri,böwe ankara servisleri
  Böwe ürünlerinin servis,bakım,ve onarım hizmetlerinde uzman olan yenimahalle böwe servisi size bir telefon kadar yakındır.

  Böwe yenimahalle servisi olarak aynı zamanda yenimahallede böwe beyaz eşya servisi,yenimahalle böwe kombi servisi,ve yenimahalle böwe klima servisi olarak ta hizmet vermekteyiz.

  Ankarada böwe servisleri arasında ilk sırada bulunan firmamız;konusunda uzman ve tam yetkili böwe servisi elemanlarımızca arızalarınız en kısa zamanda giderilerek çözüme kavuşturulmaktadır.

  Böwe ankara servisleri arasında ayrıcalıklı bir yere sahip olan böwe servisi Yenimahalle de ürünleriniz 1 yıl garantili olarak tamir edilmekte olup müşteri kayıtları elektronik ortamda takip edilmektedir.

  yenimahalle böwe servisi nce yapılan onarımların ücretini hem nakit;hemde kredi kartı ile kapıda ödeme kolaylığını sizlere sunmaktayız.

  Arızalı ürünlerin %97 gibi büyük bir bölümü mahallinde tamir edilir.Ancak %3 gibi küçük bir bölümü böwe yenimahalle böwe servisi atölyemize alınarak teste tabi tutulduktan sonra en kısa zamanda iadesi yapılır.

  yenimahalle,böwe,yenimahalle böwe,böwe yenimahalle,yenimahalle böwe servisi,böwe yenimahalle servisi,böwe servisi yenimahalle,
  yenimahallede böwe,yenimahalle böwe yetkili servisi,böwe yetkili servisi yenimahalle,servis,servisi,bakım,bakımı,tamiri,tamir,
  onarım,onarımı,klima,kombi,beyazeşya,çamaşır makinası,bulaşık makinası,buzdolabı,

  Tümünü göster
  Ankara Bölge Servis
  Becerikli Sok.no:17 Kızılay (Çankaya / Ankara / Türkiye)
  090-312-2291041 / 090- -
  e-Sirket.com bir nette interactive projesidir Hata bildir