1.yıl

  Yenimahalle bosch servisi 229 10 41 - 229 10 42

  • İlan Sahibi : Çağatay Deniz
  • Ülke / Şehir / İlçe : Türkiye / Ankara / Çankaya
  • İlan Türü : Firma İlanları
  • İlan Eklenme Tarihi : 20 Ocak 2018 Cumartesi
  • İlan Bitiş Tarihi : 20 Haziran 2014 Cuma
  • Bulunduğu Sektör : Beyaz Eşya

  Yenimahalle bosch servisi 229 10 41 - 229 10 42 İlan Açıklaması

  229 10 41 – 229 10 42
  yenimahalle bosch servisi,yenimahallede bosch servisi,bosch yenimahalle servisi,bosch servisi yenimahalle,ankara yenimahallede bosch servisi,yenimahallede bosch beyaz eşya servisi,yenimahallede bosch klima servisi,yenimahallede bosch kombi servisi,ankarada bosch servisleri,bosch ankara servisleri
  Bosch ürünlerinin servis,bakım,ve onarım hizmetlerinde uzman olan yenimahalle bosch servisi size bir telefon kadar yakındır.

  Bosch yenimahalle servisi olarak aynı zamanda yenimahallede bosch beyaz eşya servisi,yenimahalle bosch kombi servisi,ve yenimahalle bosch klima servisi olarak ta hizmet vermekteyiz.

  Ankarada bosch servisleri arasında ilk sırada bulunan firmamız;konusunda uzman ve tam yetkili bosch servisi elemanlarımızca arızalarınız en kısa zamanda giderilerek çözüme kavuşturulmaktadır.

  Bosch ankara servisleri arasında ayrıcalıklı bir yere sahip olan bosch servisi Yenimahalle de ürünleriniz 1 yıl garantili olarak tamir edilmekte olup müşteri kayıtları elektronik ortamda takip edilmektedir.

  yenimahalle bosch servisi nce yapılan onarımların ücretini hem nakit;hemde kredi kartı ile kapıda ödeme kolaylığını sizlere sunmaktayız.

  Arızalı ürünlerin %97 gibi büyük bir bölümü mahallinde tamir edilir.Ancak %3 gibi küçük bir bölümü bosch yenimahalle bosch servisi atölyemize alınarak teste tabi tutulduktan sonra en kısa zamanda iadesi yapılır.

  yenimahalle,bosch,yenimahalle bosch,bosch yenimahalle,yenimahalle bosch servisi,bosch yenimahalle servisi,bosch servisi yenimahalle,
  yenimahallede bosch,yenimahalle bosch servisi,boschservisi yenimahalle,servis,servisi,bakım,bakımı,tamiri,tamir,
  onarım,onarımı,klima,kombi,beyazeşya,çamaşır makinası,bulaşık makinası,buzdolabı,

  Tümünü göster
  Ankara Bölge Servis
  Becerikli Sok.no:17 Kızılay (Çankaya / Ankara / Türkiye)
  090-312-2291041 / 090- -
  e-Sirket.com bir nette interactive projesidir Hata bildir