1.yıl

  Yenimahalle beko servisi 229 10 41 - 229 10 42

  • İlan Sahibi : Çağatay Deniz
  • Ülke / Şehir / İlçe : Türkiye / Ankara / Çankaya
  • İlan Türü : Firma İlanları
  • İlan Eklenme Tarihi : 20 Ocak 2018 Cumartesi
  • İlan Bitiş Tarihi : 20 Haziran 2014 Cuma
  • Bulunduğu Sektör : Beyaz Eşya

  Yenimahalle beko servisi 229 10 41 - 229 10 42 İlan Açıklaması

  229 10 41 – 229 10 42
  yenimahalle beko servisi,yenimahallede beko servisi,beko yenimahalle servisi,beko servisi yenimahalle,ankara yenimahallede beko servisi,yenimahallede beko beyaz eşya servisi,yenimahallede beko klima servisi,yenimahallede beko kombi servisi,ankarada beko servisleri,beko ankara servisleri
  Beko ürünlerinin servis,bakım,ve onarım hizmetlerinde uzman olan yenimahalle beko servisi size bir telefon kadar yakındır.

  Beko yenimahalle servisi olarak aynı zamanda yenimahallede beko beyaz eşya servisi,yenimahalle beko kombi servisi,ve yenimahalle beko klima servisi olarak ta hizmet vermekteyiz.

  Ankarada beko servisleri arasında ilk sırada bulunan firmamız;konusunda uzman ve tam yetkili beko servisi elemanlarımızca arızalarınız en kısa zamanda giderilerek çözüme kavuşturulmaktadır.

  Beko ankara servisleri arasında ayrıcalıklı bir yere sahip olan beko servisi Yenimahalle de ürünleriniz 1 yıl garantili olarak tamir edilmekte olup müşteri kayıtları elektronik ortamda takip edilmektedir.

  yenimahalle beko servisi nce yapılan onarımların ücretini hem nakit;hemde kredi kartı ile kapıda ödeme kolaylığını sizlere sunmaktayız.

  Arızalı ürünlerin %97 gibi büyük bir bölümü mahallinde tamir edilir.Ancak %3 gibi küçük bir bölümü beko yenimahalle beko servisi atölyemize alınarak teste tabi tutulduktan sonra en kısa zamanda iadesi yapılır.

  yenimahalle,beko,yenimahalle beko,beko yenimahalle,yenimahalle beko servisi,beko yenimahalle servisi,beko servisi yenimahalle,
  yenimahallede beko,yenimahalle beko servisi,beko servisi yenimahalle,servis,servisi,bakım,bakımı,tamiri,tamir,
  onarım,onarımı,klima,kombi,beyazeşya,çamaşır makinası,bulaşık makinası,buzdolabı,

  Tümünü göster
  Ankara Bölge Servis
  Becerikli Sok.no:17 Kızılay (Çankaya / Ankara / Türkiye)
  090-312-2291041 / 090- -
  e-Sirket.com bir nette interactive projesidir Hata bildir