1.yıl

  Yenimahalle baymak servisi 229 10 41 - 229 10 42

  • İlan Sahibi : Çağatay Deniz
  • Ülke / Şehir / İlçe : Türkiye / Ankara / Çankaya
  • İlan Türü : Firma İlanları
  • İlan Eklenme Tarihi : 20 Ocak 2018 Cumartesi
  • İlan Bitiş Tarihi : 20 Haziran 2014 Cuma
  • Bulunduğu Sektör : Beyaz Eşya

  Yenimahalle baymak servisi 229 10 41 - 229 10 42 İlan Açıklaması

  229 10 41 – 229 10 42
  yenimahalle baymak servisi,yenimahallede baymak servisi,baymak yenimahalle servisi,baymak servisi yenimahalle,ankara yenimahallede baymak servisi,yenimahallede baymak beyaz eşya servisi,yenimahallede baymak klima servisi,yenimahallede baymak kombi servisi,ankarada baymak servisleri,baymak ankara servisleri
  Baymak ürünlerinin servis,bakım,ve onarım hizmetlerinde uzman olan yenimahalle baymak servisi size bir telefon kadar yakındır.

  Baymak yenimahalle servisi olarak aynı zamanda yenimahallede baymak beyaz eşya servisi,yenimahalle baymak kombi servisi,ve yenimahalle baymak klima servisi olarak ta hizmet vermekteyiz.

  Ankarada baymak servisleri arasında ilk sırada bulunan firmamız;konusunda uzman ve tam yetkili baymak servisi elemanlarımızca arızalarınız en kısa zamanda giderilerek çözüme kavuşturulmaktadır.

  Baymak ankara servisleri arasında ayrıcalıklı bir yere sahip olan baymak servisi Yenimahalle de ürünleriniz 1 yıl garantili olarak tamir edilmekte olup müşteri kayıtları elektronik ortamda takip edilmektedir.

  yenimahalle baymak servisi nce yapılan onarımların ücretini hem nakit;hemde kredi kartı ile kapıda ödeme kolaylığını sizlere sunmaktayız.

  Arızalı ürünlerin %97 gibi büyük bir bölümü mahallinde tamir edilir.Ancak %3 gibi küçük bir bölümü baymak yenimahalle baymak servisi atölyemize alınarak teste tabi tutulduktan sonra en kısa zamanda iadesi yapılır.

  yenimahalle,baymak,yenimahalle baymak,baymak yenimahalle,yenimahalle baymak servisi,baymak yenimahalle servisi,baymak servisi yenimahalle,
  yenimahallede baymak,yenimahalle baymak servisi,baymak servisi yenimahalle,servis,servisi,bakım,bakımı,tamiri,tamir,
  onarım,onarımı,klima,kombi,beyazeşya,çamaşır makinası,bulaşık makinası,buzdolabı,

  Tümünü göster
  Ankara Bölge Servis
  Becerikli Sok.no:17 Kızılay (Çankaya / Ankara / Türkiye)
  090-312-2291041 / 090- -
  e-Sirket.com bir nette interactive projesidir Hata bildir