1.yıl

  Yenimahalle baxi servisi 229 10 41 - 229 10 42

  • İlan Sahibi : Çağatay Deniz
  • Ülke / Şehir / İlçe : Türkiye / Ankara / Çankaya
  • İlan Türü : Firma İlanları
  • İlan Eklenme Tarihi : 1 Mayıs 2015 Cuma
  • İlan Bitiş Tarihi : 20 Haziran 2014 Cuma
  • Bulunduğu Sektör : Beyaz Eşya

  Yenimahalle baxi servisi 229 10 41 - 229 10 42 İlan Açıklaması

  229 10 41 – 229 10 42
  yenimahalle baxi servisi,yenimahallede baxi servisi,baxi yenimahalle servisi,baxi servisi yenimahalle,ankara yenimahallede baxi servisi,yenimahallede baxi beyaz eşya servisi,yenimahallede baxi klima servisi,yenimahallede baxi kombi servisi,ankarada baxi servisleri,baxi ankara servisleri
  Baxi ürünlerinin servis,bakım,ve onarım hizmetlerinde uzman olan yenimahalle baxi servisi size bir telefon kadar yakındır.

  Baxi yenimahalle servisi olarak aynı zamanda yenimahallede baxi beyaz eşya servisi,yenimahalle baxi kombi servisi,ve yenimahalle baxi klima servisi olarak ta hizmet vermekteyiz.

  Ankarada baxi servisleri arasında ilk sırada bulunan firmamız;konusunda uzman ve tam yetkili baxi servisi elemanlarımızca arızalarınız en kısa zamanda giderilerek çözüme kavuşturulmaktadır.

  Baxi ankara servisleri arasında ayrıcalıklı bir yere sahip olan baxi servisi Yenimahalle de ürünleriniz 1 yıl garantili olarak tamir edilmekte olup müşteri kayıtları elektronik ortamda takip edilmektedir.

  yenimahalle baxi servisi nce yapılan onarımların ücretini hem nakit;hemde kredi kartı ile kapıda ödeme kolaylığını sizlere sunmaktayız.

  Arızalı ürünlerin %97 gibi büyük bir bölümü mahallinde tamir edilir.Ancak %3 gibi küçük bir bölümü baxi yenimahalle baxi servisi atölyemize alınarak teste tabi tutulduktan sonra en kısa zamanda iadesi yapılır.

  yenimahalle,baxi,yenimahalle baxi,baxi yenimahalle,yenimahalle baxi servisi,baxi yenimahalle servisi,baxi servisi yenimahalle,
  yenimahallede baxi,yenimahalle baxi servisi,baxi yenimahalle,servis,servisi,bakım,bakımı,tamiri,tamir,
  onarım,onarımı,klima,kombi,beyazeşya,çamaşır makinası,bulaşık makinası,buzdolabı,

  Tümünü göster
  Ankara Bölge Servis
  Becerikli Sok.no:17 Kızılay (Çankaya / Ankara / Türkiye)
  090-312-2291041 / 090- -
  e-Sirket.com bir nette interactive projesidir Hata bildir