1.yıl

  Yenimahalle ariston servisi 229 10 41 - 229 10 42

  • İlan Sahibi : Çağatay Deniz
  • Ülke / Şehir / İlçe : Türkiye / Ankara / Çankaya
  • İlan Türü : Firma İlanları
  • İlan Eklenme Tarihi : 20 Ocak 2018 Cumartesi
  • İlan Bitiş Tarihi : 20 Haziran 2014 Cuma
  • Bulunduğu Sektör : Beyaz Eşya

  Yenimahalle ariston servisi 229 10 41 - 229 10 42 İlan Açıklaması

  229 10 41 – 229 10 42
  yenimahalle ariston servisi,yenimahallede ariston servisi,ariston yenimahalle servisi,ariston servisi yenimahalle,ankara yenimahallede ariston servisi,yenimahallede ariston beyaz eşya servisi,yenimahallede ariston klima servisi,yenimahallede ariston kombi servisi,ankarada ariston servisleri,ariston ankara servisleri
  Ariston ürünlerinin servis,bakım,ve onarım hizmetlerinde uzman olan yenimahalle ariston servisi size bir telefon kadar yakındır.

  Ariston yenimahalle servisi olarak aynı zamanda yenimahallede ariston beyaz eşya servisi,yenimahalle ariston kombi servisi,ve yenimahalle ariston klima servisi olarak ta hizmet vermekteyiz.

  Ankarada ariston servisleri arasında ilk sırada bulunan firmamız;konusunda uzman ve tam yetkili ariston servisi elemanlarımızca arızalarınız en kısa zamanda giderilerek çözüme kavuşturulmaktadır.

  Ariston ankara servisleri arasında ayrıcalıklı bir yere sahip olan ariston servisi Yenimahalle de ürünleriniz 1 yıl garantili olarak tamir edilmekte olup müşteri kayıtları elektronik ortamda takip edilmektedir.

  yenimahalle ariston servisi nce yapılan onarımların ücretini hem nakit;hemde kredi kartı ile kapıda ödeme kolaylığını sizlere sunmaktayız.

  Arızalı ürünlerin %97 gibi büyük bir bölümü mahallinde tamir edilir.Ancak %3 gibi küçük bir bölümü ariston yenimahalle ariston servisi atölyemize alınarak teste tabi tutulduktan sonra en kısa zamanda iadesi yapılır.

  yenimahalle,ariston,yenimahalle ariston,ariston yenimahalle,yenimahalle ariston servisi,ariston yenimahalle servisi,ariston servisi yenimahalle,
  yenimahallede ariston,yenimahalle ariston servisi,ariston servisi yenimahalle,servis,servisi,bakım,bakımı,tamiri,tamir,
  onarım,onarımı,klima,kombi,beyazeşya,çamaşır makinası,bulaşık makinası,buzdolabı,

  Tümünü göster
  Ankara Bölge Servis
  Becerikli Sok.no:17 Kızılay (Çankaya / Ankara / Türkiye)
  090-312-2291041 / 090- -
  e-Sirket.com bir nette interactive projesidir Hata bildir