1.yıl

  Yenimahalle arçelik servisi 229 10 41 - 229 10 42

  • İlan Sahibi : Çağatay Deniz
  • Ülke / Şehir / İlçe : Türkiye / Ankara / Çankaya
  • İlan Türü : Firma İlanları
  • İlan Eklenme Tarihi : 20 Ocak 2018 Cumartesi
  • İlan Bitiş Tarihi : 20 Haziran 2014 Cuma
  • Bulunduğu Sektör : Beyaz Eşya

  Yenimahalle arçelik servisi 229 10 41 - 229 10 42 İlan Açıklaması

  229 10 41 – 229 10 42
  yenimahalle arçelik servisi,yenimahallede arçelik servisi,arçelik yenimahalle servisi,arçelik servisi yenimahalle,ankara yenimahallede arçelik servisi,yenimahallede arçelik beyaz eşya servisi,yenimahallede arçelik klima servisi,yenimahallede arçelik kombi servisi,ankarada arçelik servisleri,arçelik ankara servisleri
  Arçelik ürünlerinin servis,bakım,ve onarım hizmetlerinde uzman olan yenimahalle arçelik servisi size bir telefon kadar yakındır.

  Arçelik yenimahalle servisi olarak aynı zamanda yenimahallede arçelik beyaz eşya servisi,yenimahalle arçelik kombi servisi,ve yenimahalle arçelik klima servisi olarak ta hizmet vermekteyiz.

  Ankarada arçelik servisleri arasında ilk sırada bulunan firmamız;konusunda uzman ve tam yetkili arçelik servisi elemanlarımızca arızalarınız en kısa zamanda giderilerek çözüme kavuşturulmaktadır.

  Arçelik ankara servisleri arasında ayrıcalıklı bir yere sahip olan arçelik servisi Yenimahalle de ürünleriniz 1 yıl garantili olarak tamir edilmekte olup müşteri kayıtları elektronik ortamda takip edilmektedir.

  yenimahalle arçelik servisi nce yapılan onarımların ücretini hem nakit;hemde kredi kartı ile kapıda ödeme kolaylığını sizlere sunmaktayız.

  Arızalı ürünlerin %97 gibi büyük bir bölümü mahallinde tamir edilir.Ancak %3 gibi küçük bir bölümü arçelik yenimahalle arçelik servisi atölyemize alınarak teste tabi tutulduktan sonra en kısa zamanda iadesi yapılır.

  yenimahalle,arçelik,yenimahalle arçelik,arçelik yenimahalle,yenimahalle arçelik servisi,arçelik yenimahalle servisi,arçelik servisi yenimahalle,
  yenimahallede arçelik,yenimahalle arçelik servisi,arçelik servisi yenimahalle,servis,servisi,bakım,bakımı,tamiri,tamir,
  onarım,onarımı,klima,kombi,beyazeşya,çamaşır makinası,bulaşık makinası,buzdolabı,

  Tümünü göster
  Ankara Bölge Servis
  Becerikli Sok.no:17 Kızılay (Çankaya / Ankara / Türkiye)
  090-312-2291041 / 090- -
  e-Sirket.com bir nette interactive projesidir Hata bildir