1.yıl

  Yenimahalle amana servisi 229 10 41 - 229 10 42

  • İlan Sahibi : Çağatay Deniz
  • Ülke / Şehir / İlçe : Türkiye / Ankara / Çankaya
  • İlan Türü : Firma İlanları
  • İlan Eklenme Tarihi : 1 Mayıs 2015 Cuma
  • İlan Bitiş Tarihi : 20 Haziran 2014 Cuma
  • Bulunduğu Sektör : Beyaz Eşya

  Yenimahalle amana servisi 229 10 41 - 229 10 42 İlan Açıklaması

  229 10 41 – 229 10 42
  yenimahalle amana servisi,yenimahallede amana servisi,amana yenimahalle servisi,amana servisi yenimahalle,ankara yenimahallede amana servisi,yenimahallede amana beyaz eşya servisi,yenimahallede amana klima servisi,yenimahallede amana kombi servisi,ankarada amana servisleri,amana ankara servisleri
  Amana ürünlerinin servis,bakım,ve onarım hizmetlerinde uzman olan yenimahalle amana servisi size bir telefon kadar yakındır.

  Amana yenimahalle servisi olarak aynı zamanda yenimahallede amana beyaz eşya servisi,yenimahalle amana kombi servisi,ve yenimahalle amana klima servisi olarak ta hizmet vermekteyiz.

  Ankarada amana servisleri arasında ilk sırada bulunan firmamız;konusunda uzman ve tam yetkili amana servisi elemanlarımızca arızalarınız en kısa zamanda giderilerek çözüme kavuşturulmaktadır.

  Amana ankara servisleri arasında ayrıcalıklı bir yere sahip olan amana servisi Yenimahalle de ürünleriniz 1 yıl garantili olarak tamir edilmekte olup müşteri kayıtları elektronik ortamda takip edilmektedir.

  yenimahalle amana servisi nce yapılan onarımların ücretini hem nakit;hemde kredi kartı ile kapıda ödeme kolaylığını sizlere sunmaktayız.

  Arızalı ürünlerin %97 gibi büyük bir bölümü mahallinde tamir edilir.Ancak %3 gibi küçük bir bölümü amana yenimahalle amana servisi atölyemize alınarak teste tabi tutulduktan sonra en kısa zamanda iadesi yapılır.

  yenimahalle,amana,yenimahalle amana,amana yenimahalle,yenimahalle amana servisi,amana yenimahalle servisi,amana servisi yenimahalle,
  yenimahallede amana,yenimahalle amana servisi,amana servisi yenimahalle,servis,servisi,bakım,bakımı,tamiri,tamir,
  onarım,onarımı,klima,kombi,beyazeşya,çamaşır makinası,bulaşık makinası,buzdolabı,

  Tümünü göster
  Ankara Bölge Servis
  Becerikli Sok.no:17 Kızılay (Çankaya / Ankara / Türkiye)
  090-312-2291041 / 090- -
  e-Sirket.com bir nette interactive projesidir Hata bildir