1.yıl

  Yenimahalle altus servisi 229 10 41 - 229 10 42

  • İlan Sahibi : Çağatay Deniz
  • Ülke / Şehir / İlçe : Türkiye / Ankara / Çankaya
  • İlan Türü : Firma İlanları
  • İlan Eklenme Tarihi : 20 Ocak 2018 Cumartesi
  • İlan Bitiş Tarihi : 20 Haziran 2014 Cuma
  • Bulunduğu Sektör : Beyaz Eşya

  Yenimahalle altus servisi 229 10 41 - 229 10 42 İlan Açıklaması

  229 10 41 – 229 10 42
  yenimahalle altus servisi,yenimahallede altus servisi,altus yenimahalle servisi,altus servisi yenimahalle,ankara yenimahallede altus servisi,yenimahallede altus beyaz eşya servisi,yenimahallede altus klima servisi,yenimahallede altus kombi servisi,ankarada altus servisleri,altus ankara servisleri
  Altus ürünlerinin servis,bakım,ve onarım hizmetlerinde uzman olan yenimahalle altus servisi size bir telefon kadar yakındır.

  Altus yenimahalle servisi olarak aynı zamanda yenimahallede altus beyaz eşya servisi,yenimahalle altus kombi servisi,ve yenimahalle altus klima servisi olarak ta hizmet vermekteyiz.

  Ankarada altus servisleri arasında ilk sırada bulunan firmamız;konusunda uzman ve tam yetkili altus servisi elemanlarımızca arızalarınız en kısa zamanda giderilerek çözüme kavuşturulmaktadır.

  Altus ankara servisleri arasında ayrıcalıklı bir yere sahip olan altus servisi Yenimahalle de ürünleriniz 1 yıl garantili olarak tamir edilmekte olup müşteri kayıtları elektronik ortamda takip edilmektedir.

  yenimahalle altus servisi nce yapılan onarımların ücretini hem nakit;hemde kredi kartı ile kapıda ödeme kolaylığını sizlere sunmaktayız.

  Arızalı ürünlerin %97 gibi büyük bir bölümü mahallinde tamir edilir.Ancak %3 gibi küçük bir bölümü altus yenimahalle altus servisi atölyemize alınarak teste tabi tutulduktan sonra en kısa zamanda iadesi yapılır.
  yenimahalle,altus,yenimahalle altus,altus yenimahalle,yenimahalle altus servisi,altus yenimahalle servisi,altus servisi yenimahalle,
  yenimahallede altus,yenimahalle altus servisi,altus servisi yenimahalle,servis,servisi,bakım,bakımı,tamiri,tamir,
  onarım,onarımı,klima,kombi,beyazeşya,çamaşır makinası,bulaşık makinası,buzdolabı,

  Tümünü göster
  Ankara Bölge Servis
  Becerikli Sok.no:17 Kızılay (Çankaya / Ankara / Türkiye)
  090-312-2291041 / 090- -
  e-Sirket.com bir nette interactive projesidir Hata bildir