1.yıl

  Yenimahalle alarko servisi 229 10 41 - 229 10 42

  • İlan Sahibi : Çağatay Deniz
  • Ülke / Şehir / İlçe : Türkiye / Ankara / Çankaya
  • İlan Türü : Firma İlanları
  • İlan Eklenme Tarihi : 20 Ocak 2018 Cumartesi
  • İlan Bitiş Tarihi : 19 Haziran 2014 Perşembe
  • Bulunduğu Sektör : Beyaz Eşya

  Yenimahalle alarko servisi 229 10 41 - 229 10 42 İlan Açıklaması

  229 10 41 – 229 10 42
  yenimahalle alarko servisi,yenimahallede alarko servisi,alarko yenimahalle servisi,alarko servisi yenimahalle,ankara yenimahallede alarko servisi,yenimahallede alarko beyaz eşya servisi,yenimahallede alarko klima servisi,yenimahallede alarko kombi servisi,ankarada alarko servisleri,alarko ankara servisleri
  Alarko ürünlerinin servis,bakım,ve onarım hizmetlerinde uzman olan yenimahalle alarko servisi size bir telefon kadar yakındır.

  Alarko yenimahalle servisi olarak aynı zamanda yenimahallede alarko beyaz eşya servisi,yenimahalle alarko kombi servisi,ve yenimahalle alarko klima servisi olarak ta hizmet vermekteyiz.

  Ankarada alarko servisleri arasında ilk sırada bulunan firmamız;konusunda uzman ve tam yetkili alarko servisi elemanlarımızca arızalarınız en kısa zamanda giderilerek çözüme kavuşturulmaktadır.

  Alarko ankara servisleri arasında ayrıcalıklı bir yere sahip olan alarko servisi Yenimahalle de ürünleriniz 1 yıl garantili olarak tamir edilmekte olup müşteri kayıtları elektronik ortamda takip edilmektedir.

  yenimahalle alarko servisi nce yapılan onarımların ücretini hem nakit;hemde kredi kartı ile kapıda ödeme kolaylığını sizlere sunmaktayız.

  Arızalı ürünlerin %97 gibi büyük bir bölümü mahallinde tamir edilir.Ancak %3 gibi küçük bir bölümü alarko yenimahalle alarko servisi atölyemize alınarak teste tabi tutulduktan sonra en kısa zamanda iadesi yapılır.

  yenimahalle,alarko ,yenimahalle alarko ,alarko yenimahalle,yenimahalle alarko servisi,alarko yenimahalle servisi,alarko servisi yenimahalle,
  yenimahallede alarko ,yenimahalle alarko servisi,alarko servisi yenimahalle,servis,servisi,bakım,bakımı,tamiri,tamir,
  onarım,onarımı,klima,kombi,beyazeşya,çamaşır makinası,bulaşık makinası,buzdolabı,

  Tümünü göster
  Ankara Bölge Servis
  Becerikli Sok.no:17 Kızılay (Çankaya / Ankara / Türkiye)
  090-312-2291041 / 090- -
  e-Sirket.com bir nette interactive projesidir Hata bildir