1.yıl

  Yenimahalle aeg servisi 229 10 41 - 229 10 42

  • İlan Sahibi : Çağatay Deniz
  • Ülke / Şehir / İlçe : Türkiye / Ankara / Çankaya
  • İlan Türü : Firma İlanları
  • İlan Eklenme Tarihi : 20 Ocak 2018 Cumartesi
  • İlan Bitiş Tarihi : 19 Haziran 2014 Perşembe
  • Bulunduğu Sektör : Beyaz Eşya

  Yenimahalle aeg servisi 229 10 41 - 229 10 42 İlan Açıklaması

  229 10 41 – 229 10 42
  yenimahalle aeg servisi,yenimahallede aeg servisi,aeg yenimahalle servisi,aeg servisi yenimahalle,ankara yenimahallede aeg servisi,yenimahallede aeg beyaz eşya servisi,yenimahallede aeg klima servisi,yenimahallede aeg kombi servisi,ankarada aeg servisleri,aeg ankara servisleri
  Aeg ürünlerinin servis,bakım,ve onarım hizmetlerinde uzman olan yenimahalle aeg servisi size bir telefon kadar yakındır.

  Aeg yenimahalle servisi olarak aynı zamanda yenimahallede aeg beyaz eşya servisi,yenimahalle aeg kombi servisi,ve yenimahalle aeg klima servisi olarak ta hizmet vermekteyiz.

  Ankarada aeg servisleri arasında ilk sırada bulunan firmamız;konusunda uzman ve tam yetkili aeg servisi elemanlarımızca arızalarınız en kısa zamanda giderilerek çözüme kavuşturulmaktadır.

  Aeg ankara servisleri arasında ayrıcalıklı bir yere sahip olan aeg servisi Yenimahalle de ürünleriniz 1 yıl garantili olarak tamir edilmekte olup müşteri kayıtları elektronik ortamda takip edilmektedir.

  yenimahalle aeg servisi nce yapılan onarımların ücretini hem nakit;hemde kredi kartı ile kapıda ödeme kolaylığını sizlere sunmaktayız.

  Arızalı ürünlerin %97 gibi büyük bir bölümü mahallinde tamir edilir.Ancak %3 gibi küçük bir bölümü aeg yenimahalle aeg servisi atölyemize alınarak teste tabi tutulduktan sonra en kısa zamanda iadesi yapılır.

  yenimahalle,aeg ,yenimahalle aeg ,aeg yenimahalle,yenimahalle aeg servisi,aeg yenimahalle servisi,aeg servisi yenimahalle,
  yenimahallede aeg ,yenimahalle aeg servisi,aeg servisi yenimahalle,servis,servisi,bakım,bakımı,tamiri,tamir,
  onarım,onarımı,klima,kombi,beyazeşya,çamaşır makinası,bulaşık makinası,buzdolabı,

  Tümünü göster
  Ankara Bölge Servis
  Becerikli Sok.no:17 Kızılay (Çankaya / Ankara / Türkiye)
  090-312-2291041 / 090- -
  e-Sirket.com bir nette interactive projesidir Hata bildir