Ege-solar Energy And Power Systems

  157/1 sk. no:45 d:2 (Buca / İzmir / Türkiye)
  090-532-4789257
  hakan mural (Yönetim Kurulu Başkanı, CEO, Genel Müdür)

  Yenilebilir Enerji Alanında Bayilikler Verilecektir

  • İlan Sahibi : hakan mural
  • Ülke / Şehir / İlçe : Türkiye / İzmir / Buca
  • İlan Türü : Bayilik İlanları
  • İlan Eklenme Tarihi : 12 Haziran 2010 Cumartesi
  • İlan Bitiş Tarihi : 30 Haziran 2010 Çarşamba
  • Bulunduğu Sektör : Elektrik Ve Elektronik Sanayi

  Yenilebilir Enerji Alanında Bayilikler Verilecektir İlan Açıklaması

  Ege Solar Enerji ve Güç Sistemleri, yenilenebilir temiz enerji ve enerji verimliliği konusuna odaklanmış projelendirme ve uygulama firmasıdır. Türkiye`nin her yerinde; rüzgar enerjisi, güneş enerjisi ve diğer alternatif enerji sistemlerinin tasarım ve kurulumunu yapan firmamız, enerji verimliliği konularında da çok yönlü hizmetler sunmaktadır. Yenilenebilir enerjiyi kullanarak enerji çatıları, güneş enerjili aydınlatma sistemleri ve kendi enerjisini üreten ekolojik binalar Ege Solar’ın ana faaliyet alanlarıdır.
  Rüzgar türbinleri, güneş enerjisi ve solar PV sistemlerinin kurulumu öncesi potansiyel belirleme çalışmaları, fizibilite raporları firmamız normlarına uygun bir şekilde gerçekleştirir.
  Temiz enerji sistemlerinin elektrik projelerinin hazırlanması ve sistem kurulumları hizmetleri de tarafımızdan gerçekleştirilmektedir. Kurulum sonrasında rüzgar türbinleri ve sonar panellerinin tüm rutin kontrol ve satış sonrası teknik destek hizmetleri de faaliyet alanlarımızda yer almaktadır.
  Firmamız enerji verimliliği alanında çıkan kanun ve yönetmeliklerin takibi, enerji verimliliği danışmanlığı, enerji verimliliği etüt ve proje hizmetleri sunmaktadır.
  Şirketimiz kendi alanında dünyanın en iyilerinden olan Cinco Solar markası’nın Türkiye temsilcisi ve proje ortak yürütücüsüdür. Dünya’da birçok temiz enerji uygulamasını başarıyla gerçekleştiren şirket bu faaliyetlerine ek olarak Türkiye’de bu konunun kamuoyuna anlatılması ile ilgili olarak özel sektör temsilcisi olarak bizim ile birlikte çalışmalarını yürütmektedir

  Tümünü göster

  Firmanın Diğer Bayilik İlanları

  Firmaya ait başka bayilik ilanı bulunamamıştır.
  Ege-solar Energy And Power Systems
  157/1 sk. no:45 d:2 (Buca / İzmir / Türkiye)
  090-532-4789257
  e-Sirket.com bir nette interactive projesidir Hata bildir