1.yıl

  Yenikent whirlpool servisi (Ankara ) 229 10 41 - 229 10 42

  • İlan Sahibi : Çağatay Deniz
  • Ülke / Şehir / İlçe : Türkiye / Ankara / Çankaya
  • İlan Türü : Firma İlanları
  • İlan Eklenme Tarihi : 1 Mayıs 2015 Cuma
  • İlan Bitiş Tarihi : 19 Haziran 2014 Perşembe
  • Bulunduğu Sektör : Beyaz Eşya

  Yenikent whirlpool servisi (Ankara ) 229 10 41 - 229 10 42 İlan Açıklaması

  229 10 41 – 229 10 42
  yenikent whirlpool servisi,yenikentte whirlpool servisi,whirlpool yenikent servisi,whirlpool servisi yenikent,ankara yenikentte whirlpool servisi,yenikentte whirlpool beyaz eşya servisi,yenikentte whirlpool klima servisi,yenikentte whirlpool kombi servisi,ankarada whirlpool servisleri,whirlpool ankara servisleri
  Whirlpool ürünlerinin servis,bakım,ve onarım hizmetlerinde uzman olan yenikent whirlpool servisi size bir telefon kadar yakındır.

  Whirlpool yenikent servisi olarak aynı zamanda yenikentte whirlpool beyaz eşya servisi,yenikent whirlpool kombi servisi,ve yenikent whirlpool klima servisi olarak ta hizmet vermekteyiz.

  Ankarada whirlpool servisleri arasında ilk sırada bulunan firmamız;konusunda uzman ve tam yetkili whirlpool servisi elemanlarımızca arızalarınız en kısa zamanda giderilerek çözüme kavuşturulmaktadır.

  Whirlpool ankara servisleri arasında ayrıcalıklı bir yere sahip olan whirlpool servisi Yenikent de ürünleriniz 1 yıl garantili olarak tamir edilmekte olup müşteri kayıtları elektronik ortamda takip edilmektedir.

  yenikent whirlpool servisi nce yapılan onarımların ücretini hem nakit;hemde kredi kartı ile kapıda ödeme kolaylığını sizlere sunmaktayız.

  Arızalı ürünlerin %97 gibi büyük bir bölümü mahallinde tamir edilir.Ancak %3 gibi küçük bir bölümü whirlpool yenikent whirlpool servisi atölyemize alınarak teste tabi tutulduktan sonra en kısa zamanda iadesi yapılır.

  Yenikent whirlpool , Yenikent whirlpool , whirlpool Yenikent,Yenikent whirlpool servisi,whirlpool Yenikent servisi,whirlpool servisi Yenikent,
  Yenikentte zanussi, Yenikent whirlpool servisi, whirlpool servisi Yenikent,servis,servisi,bakım,bakımı,tamiri,tamir,
  onarım,onarımı,klima,kombi,beyazeşya,çamaşır makinası,bulaşık makinası,buzdolabı,

  Tümünü göster
  Ankara Bölge Servis
  Becerikli Sok.no:17 Kızılay (Çankaya / Ankara / Türkiye)
  090-312-2291041 / 090- -
  e-Sirket.com bir nette interactive projesidir Hata bildir