1.yıl

  Yenikent vestel servisi (Ankara ) 229 10 41 - 229 10 42

  • İlan Sahibi : Çağatay Deniz
  • Ülke / Şehir / İlçe : Türkiye / Ankara / Çankaya
  • İlan Türü : Firma İlanları
  • İlan Eklenme Tarihi : 1 Mayıs 2015 Cuma
  • İlan Bitiş Tarihi : 19 Haziran 2014 Perşembe
  • Bulunduğu Sektör : Beyaz Eşya

  Yenikent vestel servisi (Ankara ) 229 10 41 - 229 10 42 İlan Açıklaması

  229 10 41 – 229 10 42
  yenikent vestel servisi,yenikentte vestel servisi,vestel yenikent servisi,vestel servisi yenikent,ankara yenikentte vestel servisi,yenikentte vestel beyaz eşya servisi,yenikentte vestel klima servisi,yenikentte vestel kombi servisi,ankarada vestel servisleri,vestel ankara servisleri
  Vestel ürünlerinin servis,bakım,ve onarım hizmetlerinde uzman olan yenikent vestel servisi size bir telefon kadar yakındır.

  Vestel yenikent servisi olarak aynı zamanda yenikentte vestel beyaz eşya servisi,yenikent vestel kombi servisi,ve yenikent vestel klima servisi olarak ta hizmet vermekteyiz.

  Ankarada vestel servisleri arasında ilk sırada bulunan firmamız;konusunda uzman ve tam yetkili vestel servisi elemanlarımızca arızalarınız en kısa zamanda giderilerek çözüme kavuşturulmaktadır.

  Vestel ankara servisleri arasında ayrıcalıklı bir yere sahip olan vestel servisi Yenikent de ürünleriniz 1 yıl garantili olarak tamir edilmekte olup müşteri kayıtları elektronik ortamda takip edilmektedir.

  yenikent vestel servisi nce yapılan onarımların ücretini hem nakit;hemde kredi kartı ile kapıda ödeme kolaylığını sizlere sunmaktayız.

  Arızalı ürünlerin %97 gibi büyük bir bölümü mahallinde tamir edilir.Ancak %3 gibi küçük bir bölümü vestel yenikent vestel servisi atölyemize alınarak teste tabi tutulduktan sonra en kısa zamanda iadesi yapılır.

  Yenikent vestel, Yenikent vestel, vestel Yenikent,Yenikent vestel servisi,vestel Yenikent servisi,vestel servisi Yenikent,
  Yenikentte vestel, Yenikent vestel servisi, vestel servisi Yenikent,servis,servisi,bakım,bakımı,tamiri,tamir,
  onarım,onarımı,klima,kombi,beyazeşya,çamaşır makinası,bulaşık makinası,buzdolabı,

  Tümünü göster
  Ankara Bölge Servis
  Becerikli Sok.no:17 Kızılay (Çankaya / Ankara / Türkiye)
  090-312-2291041 / 090- -
  e-Sirket.com bir nette interactive projesidir Hata bildir