1.yıl

  Yenikent vaillant servisi (Ankara ) 229 10 41 - 229 10 42

  • İlan Sahibi : Çağatay Deniz
  • Ülke / Şehir / İlçe : Türkiye / Ankara / Çankaya
  • İlan Türü : Firma İlanları
  • İlan Eklenme Tarihi : 1 Mayıs 2015 Cuma
  • İlan Bitiş Tarihi : 19 Haziran 2014 Perşembe
  • Bulunduğu Sektör : Beyaz Eşya

  Yenikent vaillant servisi (Ankara ) 229 10 41 - 229 10 42 İlan Açıklaması

  229 10 41 – 229 10 42
  yenikent vaillant servisi,yenikentte vaillant servisi,vaillant yenikent servisi,vaillant servisi yenikent,ankara yenikentte vaillant servisi,yenikentte vaillant beyaz eşya servisi,yenikentte vaillant klima servisi,yenikentte vaillant kombi servisi,ankarada vaillant servisleri,vaillant ankara servisleri
  Vaillant ürünlerinin servis,bakım,ve onarım hizmetlerinde uzman olan yenikent vaillant servisi size bir telefon kadar yakındır.

  Vaillant yenikent servisi olarak aynı zamanda yenikentte vaillant beyaz eşya servisi,yenikent vaillant kombi servisi,ve yenikent vaillant klima servisi olarak ta hizmet vermekteyiz.

  Ankarada vaillant servisleri arasında ilk sırada bulunan firmamız;konusunda uzman ve tam yetkili vaillant servisi elemanlarımızca arızalarınız en kısa zamanda giderilerek çözüme kavuşturulmaktadır.

  Vaillant ankara servisleri arasında ayrıcalıklı bir yere sahip olan vaillant servisi Yenikent de ürünleriniz 1 yıl garantili olarak tamir edilmekte olup müşteri kayıtları elektronik ortamda takip edilmektedir.

  yenikent vaillant servisi nce yapılan onarımların ücretini hem nakit;hemde kredi kartı ile kapıda ödeme kolaylığını sizlere sunmaktayız.

  Arızalı ürünlerin %97 gibi büyük bir bölümü mahallinde tamir edilir.Ancak %3 gibi küçük bir bölümü vaillant yenikent vaillant servisi atölyemize alınarak teste tabi tutulduktan sonra en kısa zamanda iadesi yapılır.

  Yenikent vaillant , Yenikent vaillant , vaillant Yenikent,Yenikent vaillant servisi,vaillant Yenikent servisi,vaillant servisi Yenikent,
  Yenikentte vaillant , Yenikent vaillant servisi, vaillant servisi Yenikent,servis,servisi,bakım,bakımı,tamiri,tamir,
  onarım,onarımı,klima,kombi,beyazeşya,çamaşır makinası,bulaşık makinası,buzdolabı,

  Tümünü göster
  Ankara Bölge Servis
  Becerikli Sok.no:17 Kızılay (Çankaya / Ankara / Türkiye)
  090-312-2291041 / 090- -
  e-Sirket.com bir nette interactive projesidir Hata bildir