1.yıl

  Yenikent toshiba servisi (Ankara ) 229 10 41 - 229 10 42

  • İlan Sahibi : Çağatay Deniz
  • Ülke / Şehir / İlçe : Türkiye / Ankara / Çankaya
  • İlan Türü : Firma İlanları
  • İlan Eklenme Tarihi : 1 Mayıs 2015 Cuma
  • İlan Bitiş Tarihi : 19 Haziran 2014 Perşembe
  • Bulunduğu Sektör : Beyaz Eşya

  Yenikent toshiba servisi (Ankara ) 229 10 41 - 229 10 42 İlan Açıklaması

  229 10 41 – 229 10 42
  yenikent toshiba servisi,yenikentte toshiba servisi,toshiba yenikent servisi,toshiba servisi yenikent,ankara yenikentte toshiba servisi,yenikentte toshiba beyaz eşya servisi,yenikentte toshiba klima servisi,yenikentte toshiba kombi servisi,ankarada toshiba servisleri,toshiba ankara servisleri
  Toshiba ürünlerinin servis,bakım,ve onarım hizmetlerinde uzman olan yenikent toshiba servisi size bir telefon kadar yakındır.

  Toshiba yenikent servisi olarak aynı zamanda yenikentte toshiba beyaz eşya servisi,yenikent toshiba kombi servisi,ve yenikent toshiba klima servisi olarak ta hizmet vermekteyiz.

  Ankarada toshiba servisleri arasında ilk sırada bulunan firmamız;konusunda uzman ve tam yetkili toshiba servisi elemanlarımızca arızalarınız en kısa zamanda giderilerek çözüme kavuşturulmaktadır.

  Toshiba ankara servisleri arasında ayrıcalıklı bir yere sahip olan toshiba servisi Yenikent de ürünleriniz 1 yıl garantili olarak tamir edilmekte olup müşteri kayıtları elektronik ortamda takip edilmektedir.

  yenikent toshiba servisi nce yapılan onarımların ücretini hem nakit;hemde kredi kartı ile kapıda ödeme kolaylığını sizlere sunmaktayız.

  Arızalı ürünlerin %97 gibi büyük bir bölümü mahallinde tamir edilir.Ancak %3 gibi küçük bir bölümü toshiba yenikent toshiba servisi atölyemize alınarak teste tabi tutulduktan sonra en kısa zamanda iadesi yapılır.

  Yenikent toshiba , Yenikent toshiba , toshiba Yenikent,Yenikent toshiba servisi,toshiba Yenikent servisi,toshiba servisi Yenikent,
  Yenikentte toshiba , Yenikent toshiba servisi, toshiba servisi Yenikent,servis,servisi,bakım,bakımı,tamiri,tamir,
  onarım,onarımı,klima,kombi,beyazeşya,çamaşır makinası,bulaşık makinası,buzdolabı,

  Tümünü göster
  Ankara Bölge Servis
  Becerikli Sok.no:17 Kızılay (Çankaya / Ankara / Türkiye)
  090-312-2291041 / 090- -
  e-Sirket.com bir nette interactive projesidir Hata bildir