1.yıl

  Yenikent tolkar servisi (Ankara ) 229 10 41 - 229 10 42

  • İlan Sahibi : Çağatay Deniz
  • Ülke / Şehir / İlçe : Türkiye / Ankara / Çankaya
  • İlan Türü : Firma İlanları
  • İlan Eklenme Tarihi : 1 Mayıs 2015 Cuma
  • İlan Bitiş Tarihi : 19 Haziran 2014 Perşembe
  • Bulunduğu Sektör : Beyaz Eşya

  Yenikent tolkar servisi (Ankara ) 229 10 41 - 229 10 42 İlan Açıklaması

  229 10 41 – 229 10 42
  yenikent tolkar servisi,yenikentte tolkar servisi,tolkar yenikent servisi,tolkar servisi yenikent,ankara yenikentte tolkar servisi,yenikentte tolkar beyaz eşya servisi,yenikentte tolkar klima servisi,yenikentte tolkar kombi servisi,ankarada tolkar servisleri,tolkar ankara servisleri
  Tolkar ürünlerinin servis,bakım,ve onarım hizmetlerinde uzman olan yenikent tolkar servisi size bir telefon kadar yakındır.

  Tolkar yenikent servisi olarak aynı zamanda yenikentte tolkar beyaz eşya servisi,yenikent tolkar kombi servisi,ve yenikent tolkar klima servisi olarak ta hizmet vermekteyiz.

  Ankarada tolkar servisleri arasında ilk sırada bulunan firmamız;konusunda uzman ve tam yetkili tolkar servisi elemanlarımızca arızalarınız en kısa zamanda giderilerek çözüme kavuşturulmaktadır.

  Tolkar ankara servisleri arasında ayrıcalıklı bir yere sahip olan tolkar servisi Yenikent de ürünleriniz 1 yıl garantili olarak tamir edilmekte olup müşteri kayıtları elektronik ortamda takip edilmektedir.

  yenikent tolkar servisi nce yapılan onarımların ücretini hem nakit;hemde kredi kartı ile kapıda ödeme kolaylığını sizlere sunmaktayız.

  Arızalı ürünlerin %97 gibi büyük bir bölümü mahallinde tamir edilir.Ancak %3 gibi küçük bir bölümü tolkar yenikent tolkar servisi atölyemize alınarak teste tabi tutulduktan sonra en kısa zamanda iadesi yapılır.

  Yenikent tolkar , Yenikent tolkar , tolkar Yenikent,Yenikent tolkar servisi,tolkar Yenikent servisi,tolkar servisi Yenikent,
  Yenikentte tolkar , Yenikent tolkar servisi, tolkar servisi Yenikent,servis,servisi,bakım,bakımı,tamiri,tamir,
  onarım,onarımı,klima,kombi,beyazeşya,çamaşır makinası,bulaşık makinası,buzdolabı,

  Tümünü göster
  Ankara Bölge Servis
  Becerikli Sok.no:17 Kızılay (Çankaya / Ankara / Türkiye)
  090-312-2291041 / 090- -
  e-Sirket.com bir nette interactive projesidir Hata bildir