1.yıl

  Yenikent siemens servisi (Ankara ) 229 10 41 - 229 10 42

  • İlan Sahibi : Çağatay Deniz
  • Ülke / Şehir / İlçe : Türkiye / Ankara / Çankaya
  • İlan Türü : Firma İlanları
  • İlan Eklenme Tarihi : 1 Mayıs 2015 Cuma
  • İlan Bitiş Tarihi : 19 Haziran 2014 Perşembe
  • Bulunduğu Sektör : Beyaz Eşya

  Yenikent siemens servisi (Ankara ) 229 10 41 - 229 10 42 İlan Açıklaması

  229 10 41 – 229 10 42
  yenikent siemens servisi,yenikentte siemens servisi,siemens yenikent servisi,siemens servisi yenikent,ankara yenikentte siemens servisi,yenikentte siemens beyaz eşya servisi,yenikentte siemens klima servisi,yenikentte siemens kombi servisi,ankarada siemens servisleri,siemens ankara servisleri
  Siemens ürünlerinin servis,bakım,ve onarım hizmetlerinde uzman olan yenikent siemens servisi size bir telefon kadar yakındır.

  Siemens yenikent servisi olarak aynı zamanda yenikentte siemens beyaz eşya servisi,yenikent siemens kombi servisi,ve yenikent siemens klima servisi olarak ta hizmet vermekteyiz.

  Ankarada siemens servisleri arasında ilk sırada bulunan firmamız;konusunda uzman ve tam yetkili siemens servisi elemanlarımızca arızalarınız en kısa zamanda giderilerek çözüme kavuşturulmaktadır.

  Siemens ankara servisleri arasında ayrıcalıklı bir yere sahip olan siemens servisi Yenikent de ürünleriniz 1 yıl garantili olarak tamir edilmekte olup müşteri kayıtları elektronik ortamda takip edilmektedir.

  yenikent siemens servisi nce yapılan onarımların ücretini hem nakit;hemde kredi kartı ile kapıda ödeme kolaylığını sizlere sunmaktayız.

  Arızalı ürünlerin %97 gibi büyük bir bölümü mahallinde tamir edilir.Ancak %3 gibi küçük bir bölümü siemens yenikent siemens servisi atölyemize alınarak teste tabi tutulduktan sonra en kısa zamanda iadesi yapılır.

  Yenikent siemens , Yenikent siemens , siemens Yenikent,Yenikent siemens servisi,siemens Yenikent servisi,siemens servisi Yenikent,
  Yenikentte siemens , Yenikent siemens servisi, siemens servisi Yenikent,servis,servisi,bakım,bakımı,tamiri,tamir,
  onarım,onarımı,klima,kombi,beyazeşya,çamaşır makinası,bulaşık makinası,buzdolabı,

  Tümünü göster
  Ankara Bölge Servis
  Becerikli Sok.no:17 Kızılay (Çankaya / Ankara / Türkiye)
  090-312-2291041 / 090- -
  e-Sirket.com bir nette interactive projesidir Hata bildir