1.yıl

  Yenikent şenocak servisi (Ankara ) 229 10 41 - 229 10 42

  • İlan Sahibi : Çağatay Deniz
  • Ülke / Şehir / İlçe : Türkiye / Ankara / Çankaya
  • İlan Türü : Firma İlanları
  • İlan Eklenme Tarihi : 1 Mayıs 2015 Cuma
  • İlan Bitiş Tarihi : 19 Haziran 2014 Perşembe
  • Bulunduğu Sektör : Beyaz Eşya

  Yenikent şenocak servisi (Ankara ) 229 10 41 - 229 10 42 İlan Açıklaması

  229 10 41 – 229 10 42
  yenikent şenocak servisi,yenikentte şenocak servisi,şenocak yenikent servisi,şenocak servisi yenikent,ankara yenikentte şenocak servisi,yenikentte şenocak beyaz eşya servisi,yenikentte şenocak klima servisi,yenikentte şenocak kombi servisi,ankarada şenocak servisleri,şenocak ankara servisleri
  Şenocak ürünlerinin servis,bakım,ve onarım hizmetlerinde uzman olan yenikent şenocak servisi size bir telefon kadar yakındır.

  Şenocak yenikent servisi olarak aynı zamanda yenikentte şenocak beyaz eşya servisi,yenikent şenocak kombi servisi,ve yenikent şenocak klima servisi olarak ta hizmet vermekteyiz.

  Ankarada şenocak servisleri arasında ilk sırada bulunan firmamız;konusunda uzman ve tam yetkili şenocak servisi elemanlarımızca arızalarınız en kısa zamanda giderilerek çözüme kavuşturulmaktadır.

  Şenocak ankara servisleri arasında ayrıcalıklı bir yere sahip olan şenocak servisi Yenikent de ürünleriniz 1 yıl garantili olarak tamir edilmekte olup müşteri kayıtları elektronik ortamda takip edilmektedir.

  yenikent şenocak servisi nce yapılan onarımların ücretini hem nakit;hemde kredi kartı ile kapıda ödeme kolaylığını sizlere sunmaktayız.

  Arızalı ürünlerin %97 gibi büyük bir bölümü mahallinde tamir edilir.Ancak %3 gibi küçük bir bölümü şenocak yenikent şenocak servisi atölyemize alınarak teste tabi tutulduktan sonra en kısa zamanda iadesi yapılır.

  Yenikent şenocak , Yenikent şenocak , şenocak Yenikent,Yenikent şenocak servisi,şenocak Yenikent servisi,şenocak servisi Yenikent,
  Yenikentte şenocak , Yenikent şenocak servisi, şenocak servisi Yenikent,servis,servisi,bakım,bakımı,tamiri,tamir,
  onarım,onarımı,klima,kombi,beyazeşya,çamaşır makinası,bulaşık makinası,buzdolabı,

  Tümünü göster
  Ankara Bölge Servis
  Becerikli Sok.no:17 Kızılay (Çankaya / Ankara / Türkiye)
  090-312-2291041 / 090- -
  e-Sirket.com bir nette interactive projesidir Hata bildir