1.yıl

  Yenikent samsung servisi (Ankara ) 229 10 41 - 229 10 42

  • İlan Sahibi : Çağatay Deniz
  • Ülke / Şehir / İlçe : Türkiye / Ankara / Çankaya
  • İlan Türü : Firma İlanları
  • İlan Eklenme Tarihi : 1 Mayıs 2015 Cuma
  • İlan Bitiş Tarihi : 19 Haziran 2014 Perşembe
  • Bulunduğu Sektör : Beyaz Eşya

  Yenikent samsung servisi (Ankara ) 229 10 41 - 229 10 42 İlan Açıklaması

  229 10 41 – 229 10 42
  yenikent samsung servisi,yenikentte samsung servisi,samsung yenikent servisi,samsung servisi yenikent,ankara yenikentte samsung servisi,yenikentte samsung beyaz eşya servisi,yenikentte samsung klima servisi,yenikentte samsung kombi servisi,ankarada samsung servisleri,samsung ankara servisleri
  Samsung ürünlerinin servis,bakım,ve onarım hizmetlerinde uzman olan yenikent samsung servisi size bir telefon kadar yakındır.

  Samsung yenikent servisi olarak aynı zamanda yenikentte samsung beyaz eşya servisi,yenikent samsung kombi servisi,ve yenikent samsung klima servisi olarak ta hizmet vermekteyiz.

  Ankarada samsung servisleri arasında ilk sırada bulunan firmamız;konusunda uzman ve tam yetkili samsung servisi elemanlarımızca arızalarınız en kısa zamanda giderilerek çözüme kavuşturulmaktadır.

  Samsung ankara servisleri arasında ayrıcalıklı bir yere sahip olan samsung servisi Yenikent de ürünleriniz 1 yıl garantili olarak tamir edilmekte olup müşteri kayıtları elektronik ortamda takip edilmektedir.

  yenikent samsung servisi nce yapılan onarımların ücretini hem nakit;hemde kredi kartı ile kapıda ödeme kolaylığını sizlere sunmaktayız.

  Arızalı ürünlerin %97 gibi büyük bir bölümü mahallinde tamir edilir.Ancak %3 gibi küçük bir bölümü samsung yenikent samsung servisi atölyemize alınarak teste tabi tutulduktan sonra en kısa zamanda iadesi yapılır.

  Yenikent samsung , Yenikent samsung , samsung Yenikent,Yenikent samsung servisi,samsung Yenikent servisi,samsung servisi Yenikent,
  Yenikentte samsung , Yenikent samsung servisi, samsung servisi Yenikent,servis,servisi,bakım,bakımı,tamiri,tamir,
  onarım,onarımı,klima,kombi,beyazeşya,çamaşır makinası,bulaşık makinası,buzdolabı,

  Tümünü göster
  Ankara Bölge Servis
  Becerikli Sok.no:17 Kızılay (Çankaya / Ankara / Türkiye)
  090-312-2291041 / 090- -
  e-Sirket.com bir nette interactive projesidir Hata bildir