1.yıl

  Yenikent rubenis servisi (Ankara ) 229 10 41 - 229 10 42

  • İlan Sahibi : Çağatay Deniz
  • Ülke / Şehir / İlçe : Türkiye / Ankara / Çankaya
  • İlan Türü : Firma İlanları
  • İlan Eklenme Tarihi : 1 Mayıs 2015 Cuma
  • İlan Bitiş Tarihi : 19 Haziran 2014 Perşembe
  • Bulunduğu Sektör : Beyaz Eşya

  Yenikent rubenis servisi (Ankara ) 229 10 41 - 229 10 42 İlan Açıklaması

  229 10 41 – 229 10 42
  yenikent rubenis servisi,yenikentte rubenis servisi,rubenis yenikent servisi,rubenis servisi yenikent,ankara yenikentte rubenis servisi,yenikentte rubenis beyaz eşya servisi,yenikentte rubenis klima servisi,yenikentte rubenis kombi servisi,ankarada rubenis servisleri,rubenis ankara servisleri
  Rubenis ürünlerinin servis,bakım,ve onarım hizmetlerinde uzman olan yenikent rubenis servisi size bir telefon kadar yakındır.

  Rubenis yenikent servisi olarak aynı zamanda yenikentte rubenis beyaz eşya servisi,yenikent rubenis kombi servisi,ve yenikent rubenis klima servisi olarak ta hizmet vermekteyiz.

  Ankarada rubenis servisleri arasında ilk sırada bulunan firmamız;konusunda uzman ve tam yetkili rubenis servisi elemanlarımızca arızalarınız en kısa zamanda giderilerek çözüme kavuşturulmaktadır.

  Rubenis ankara servisleri arasında ayrıcalıklı bir yere sahip olan rubenis servisi Yenikent de ürünleriniz 1 yıl garantili olarak tamir edilmekte olup müşteri kayıtları elektronik ortamda takip edilmektedir.

  yenikent rubenis servisi nce yapılan onarımların ücretini hem nakit;hemde kredi kartı ile kapıda ödeme kolaylığını sizlere sunmaktayız.

  Arızalı ürünlerin %97 gibi büyük bir bölümü mahallinde tamir edilir.Ancak %3 gibi küçük bir bölümü rubenis yenikent rubenis servisi atölyemize alınarak teste tabi tutulduktan sonra en kısa zamanda iadesi yapılır.

  Yenikent rubenis , Yenikent rubenis , rubenis Yenikent,Yenikent rubenis servisi,rubenis Yenikent servisi,rubenis servisi Yenikent,
  Yenikentte rubenis , Yenikent rubenis servisi, rubenis servisi Yenikent,servis,servisi,bakım,bakımı,tamiri,tamir,
  onarım,onarımı,klima,kombi,beyazeşya,çamaşır makinası,bulaşık makinası,buzdolabı,

  Tümünü göster
  Ankara Bölge Servis
  Becerikli Sok.no:17 Kızılay (Çankaya / Ankara / Türkiye)
  090-312-2291041 / 090- -
  e-Sirket.com bir nette interactive projesidir Hata bildir