1.yıl

  Yenikent philco servisi (Ankara ) 229 10 41 - 229 10 42

  • İlan Sahibi : Çağatay Deniz
  • Ülke / Şehir / İlçe : Türkiye / Ankara / Çankaya
  • İlan Türü : Firma İlanları
  • İlan Eklenme Tarihi : 1 Mayıs 2015 Cuma
  • İlan Bitiş Tarihi : 19 Haziran 2014 Perşembe
  • Bulunduğu Sektör : Beyaz Eşya

  Yenikent philco servisi (Ankara ) 229 10 41 - 229 10 42 İlan Açıklaması

  229 10 41 – 229 10 42
  yenikent philco servisi,yenikentte philco servisi,philco yenikent servisi,philco servisi yenikent,ankara yenikentte philco servisi,yenikentte philco beyaz eşya servisi,yenikentte philco klima servisi,yenikentte philco kombi servisi,ankarada philco servisleri,philco ankara servisleri
  Philco ürünlerinin servis,bakım,ve onarım hizmetlerinde uzman olan yenikent philco servisi size bir telefon kadar yakındır.

  Philco yenikent servisi olarak aynı zamanda yenikentte philco beyaz eşya servisi,yenikent philco kombi servisi,ve yenikent philco klima servisi olarak ta hizmet vermekteyiz.

  Ankarada philco servisleri arasında ilk sırada bulunan firmamız;konusunda uzman ve tam yetkili philco servisi elemanlarımızca arızalarınız en kısa zamanda giderilerek çözüme kavuşturulmaktadır.

  Philco ankara servisleri arasında ayrıcalıklı bir yere sahip olan philco servisi Yenikent de ürünleriniz 1 yıl garantili olarak tamir edilmekte olup müşteri kayıtları elektronik ortamda takip edilmektedir.

  yenikent philco servisi nce yapılan onarımların ücretini hem nakit;hemde kredi kartı ile kapıda ödeme kolaylığını sizlere sunmaktayız.

  Arızalı ürünlerin %97 gibi büyük bir bölümü mahallinde tamir edilir.Ancak %3 gibi küçük bir bölümü philco yenikent philco servisi atölyemize alınarak teste tabi tutulduktan sonra en kısa zamanda iadesi yapılır.

  Yenikent philco , Yenikent philco , philco Yenikent,Yenikent philco servisi,philco Yenikent servisi,philco servisi Yenikent,
  Yenikentte philco , Yenikent philco servisi, philco servisi Yenikent,servis,servisi,bakım,bakımı,tamiri,tamir,
  onarım,onarımı,klima,kombi,beyazeşya,çamaşır makinası,bulaşık makinası,buzdolabı,

  Tümünü göster
  Ankara Bölge Servis
  Becerikli Sok.no:17 Kızılay (Çankaya / Ankara / Türkiye)
  090-312-2291041 / 090- -
  e-Sirket.com bir nette interactive projesidir Hata bildir