1.yıl

  Yenikent panasonic servisi (Ankara ) 229 10 41 - 229 10 42

  • İlan Sahibi : Çağatay Deniz
  • Ülke / Şehir / İlçe : Türkiye / Ankara / Çankaya
  • İlan Türü : Firma İlanları
  • İlan Eklenme Tarihi : 1 Mayıs 2015 Cuma
  • İlan Bitiş Tarihi : 19 Haziran 2014 Perşembe
  • Bulunduğu Sektör : Beyaz Eşya

  Yenikent panasonic servisi (Ankara ) 229 10 41 - 229 10 42 İlan Açıklaması

  229 10 41 – 229 10 42
  yenikent panasonic servisi,yenikentte panasonic servisi,panasonic yenikent servisi,panasonic servisi yenikent,ankara yenikentte panasonic servisi,yenikentte panasonic beyaz eşya servisi,yenikentte panasonic klima servisi,yenikentte panasonic kombi servisi,ankarada panasonic servisleri,panasonic ankara servisleri
  Panasonic ürünlerinin servis,bakım,ve onarım hizmetlerinde uzman olan yenikent panasonic servisi size bir telefon kadar yakındır.

  Panasonic yenikent servisi olarak aynı zamanda yenikentte panasonic beyaz eşya servisi,yenikent panasonic kombi servisi,ve yenikent panasonic klima servisi olarak ta hizmet vermekteyiz.

  Ankarada panasonic servisleri arasında ilk sırada bulunan firmamız;konusunda uzman ve tam yetkili panasonic servisi elemanlarımızca arızalarınız en kısa zamanda giderilerek çözüme kavuşturulmaktadır.

  Panasonic ankara servisleri arasında ayrıcalıklı bir yere sahip olan panasonic servisi Yenikent de ürünleriniz 1 yıl garantili olarak tamir edilmekte olup müşteri kayıtları elektronik ortamda takip edilmektedir.

  yenikent panasonic servisi nce yapılan onarımların ücretini hem nakit;hemde kredi kartı ile kapıda ödeme kolaylığını sizlere sunmaktayız.

  Arızalı ürünlerin %97 gibi büyük bir bölümü mahallinde tamir edilir.Ancak %3 gibi küçük bir bölümü panasonic yenikent panasonic servisi atölyemize alınarak teste tabi tutulduktan sonra en kısa zamanda iadesi yapılır.

  Yenikent panasonic , Yenikent panasonic , panasonic Yenikent,Yenikent panasonic servisi,panasonic Yenikent servisi,panasonic servisi Yenikent,
  Yenikentte panasonic , Yenikent panasonic servisi, panasonic servisi Yenikent,servis,servisi,bakım,bakımı,tamiri,tamir,
  onarım,onarımı,klima,kombi,beyazeşya,çamaşır makinası,bulaşık makinası,buzdolabı,

  Tümünü göster
  Ankara Bölge Servis
  Becerikli Sok.no:17 Kızılay (Çankaya / Ankara / Türkiye)
  090-312-2291041 / 090- -
  e-Sirket.com bir nette interactive projesidir Hata bildir