1.yıl

  Yenikent kromlüks servisi (Ankara ) 229 10 41 - 229 10 42

  • İlan Sahibi : Çağatay Deniz
  • Ülke / Şehir / İlçe : Türkiye / Ankara / Çankaya
  • İlan Türü : Firma İlanları
  • İlan Eklenme Tarihi : 1 Mayıs 2015 Cuma
  • İlan Bitiş Tarihi : 19 Haziran 2014 Perşembe
  • Bulunduğu Sektör : Beyaz Eşya

  Yenikent kromlüks servisi (Ankara ) 229 10 41 - 229 10 42 İlan Açıklaması

  229 10 41 – 229 10 42
  yenikent kromlüks servisi,yenikentte kromlüks servisi,kromlüks yenikent servisi,kromlüks servisi yenikent,ankara yenikentte kromlüks servisi,yenikentte kromlüks beyaz eşya servisi,yenikentte kromlüks klima servisi,yenikentte kromlüks kombi servisi,ankarada kromlüks servisleri,kromlüks ankara servisleri
  Kromlüks ürünlerinin servis,bakım,ve onarım hizmetlerinde uzman olan yenikent kromlüks servisi size bir telefon kadar yakındır.

  Kromlüks yenikent servisi olarak aynı zamanda yenikentte kromlüks beyaz eşya servisi,yenikent kromlüks kombi servisi,ve yenikent kromlüks klima servisi olarak ta hizmet vermekteyiz.

  Ankarada kromlüks servisleri arasında ilk sırada bulunan firmamız;konusunda uzman ve tam yetkili kromlüks servisi elemanlarımızca arızalarınız en kısa zamanda giderilerek çözüme kavuşturulmaktadır.

  Kromlüks ankara servisleri arasında ayrıcalıklı bir yere sahip olan kromlüks servisi Yenikent de ürünleriniz 1 yıl garantili olarak tamir edilmekte olup müşteri kayıtları elektronik ortamda takip edilmektedir.

  yenikent kromlüks servisi nce yapılan onarımların ücretini hem nakit;hemde kredi kartı ile kapıda ödeme kolaylığını sizlere sunmaktayız.

  Arızalı ürünlerin %97 gibi büyük bir bölümü mahallinde tamir edilir.Ancak %3 gibi küçük bir bölümü kromlüks yenikent kromlüks servisi atölyemize alınarak teste tabi tutulduktan sonra en kısa zamanda iadesi yapılır.

  Yenikent kromlüks , Yenikent kromlüks , kromlüks Yenikent,Yenikent kromlüks servisi,kromlüks Yenikent servisi,kromlüks servisi Yenikent,
  Yenikentte kromlüks , Yenikent kromlüks servisi, kromlüks servisi Yenikent,servis,servisi,bakım,bakımı,tamiri,tamir,
  onarım,onarımı,klima,kombi,beyazeşya,çamaşır makinası,bulaşık makinası,buzdolabı,

  Tümünü göster
  Ankara Bölge Servis
  Becerikli Sok.no:17 Kızılay (Çankaya / Ankara / Türkiye)
  090-312-2291041 / 090- -
  e-Sirket.com bir nette interactive projesidir Hata bildir