1.yıl

  Yenikent kelvinatör servisi (Ankara ) 229 10 41 - 229 10 42

  • İlan Sahibi : Çağatay Deniz
  • Ülke / Şehir / İlçe : Türkiye / Ankara / Çankaya
  • İlan Türü : Firma İlanları
  • İlan Eklenme Tarihi : 1 Mayıs 2015 Cuma
  • İlan Bitiş Tarihi : 19 Haziran 2014 Perşembe
  • Bulunduğu Sektör : Beyaz Eşya

  Yenikent kelvinatör servisi (Ankara ) 229 10 41 - 229 10 42 İlan Açıklaması

  229 10 41 – 229 10 42
  yenikent kelvinatör servisi,yenikentte kelvinatör servisi,kelvinatör yenikent servisi,kelvinatör servisi yenikent,ankara yenikentte kelvinatör servisi,yenikentte kelvinatör beyaz eşya servisi,yenikentte kelvinatör klima servisi,yenikentte kelvinatör kombi servisi,ankarada kelvinatör servisleri,kelvinatör ankara servisleri
  Kelvinatör ürünlerinin servis,bakım,ve onarım hizmetlerinde uzman olan yenikent kelvinatör servisi size bir telefon kadar yakındır.

  Kelvinatör yenikent servisi olarak aynı zamanda yenikentte kelvinatör beyaz eşya servisi,yenikent kelvinatör kombi servisi,ve yenikent kelvinatör klima servisi olarak ta hizmet vermekteyiz.

  Ankarada kelvinatör servisleri arasında ilk sırada bulunan firmamız;konusunda uzman ve tam yetkili kelvinatör servisi elemanlarımızca arızalarınız en kısa zamanda giderilerek çözüme kavuşturulmaktadır.

  Kelvinatör ankara servisleri arasında ayrıcalıklı bir yere sahip olan kelvinatör servisi Yenikent de ürünleriniz 1 yıl garantili olarak tamir edilmekte olup müşteri kayıtları elektronik ortamda takip edilmektedir.

  yenikent kelvinatör servisi nce yapılan onarımların ücretini hem nakit;hemde kredi kartı ile kapıda ödeme kolaylığını sizlere sunmaktayız.

  Arızalı ürünlerin %97 gibi büyük bir bölümü mahallinde tamir edilir.Ancak %3 gibi küçük bir bölümü kelvinatör yenikent kelvinatör servisi atölyemize alınarak teste tabi tutulduktan sonra en kısa zamanda iadesi yapılır.

  Yenikent kelvinatör , Yenikent kelvinatör , kelvinatör Yenikent,Yenikent kelvinatör servisi,kelvinatör Yenikent servisi,kelvinatör servisi Yenikent,
  Yenikentte kelvinatör , Yenikent kelvinatör servisi, kelvinatör servisi Yenikent,servis,servisi,bakım,bakımı,tamiri,tamir,
  onarım,onarımı,klima,kombi,beyazeşya,çamaşır makinası,bulaşık makinası,buzdolabı,

  Tümünü göster
  Ankara Bölge Servis
  Becerikli Sok.no:17 Kızılay (Çankaya / Ankara / Türkiye)
  090-312-2291041 / 090- -
  e-Sirket.com bir nette interactive projesidir Hata bildir