1.yıl

  Yenikent inoksan servisi (Ankara ) 229 10 41 - 229 10 42

  • İlan Sahibi : Çağatay Deniz
  • Ülke / Şehir / İlçe : Türkiye / Ankara / Çankaya
  • İlan Türü : Firma İlanları
  • İlan Eklenme Tarihi : 1 Mayıs 2015 Cuma
  • İlan Bitiş Tarihi : 19 Haziran 2014 Perşembe
  • Bulunduğu Sektör : Beyaz Eşya

  Yenikent inoksan servisi (Ankara ) 229 10 41 - 229 10 42 İlan Açıklaması

  229 10 41 – 229 10 42
  yenikent inoksan servisi,yenikentte inoksan servisi,inoksan yenikent servisi,inoksan servisi yenikent,ankara yenikentte inoksan servisi,yenikentte inoksan beyaz eşya servisi,yenikentte inoksan klima servisi,yenikentte inoksan kombi servisi,ankarada inoksan servisleri,inoksan ankara servisleri
  İnoksan ürünlerinin servis,bakım,ve onarım hizmetlerinde uzman olan yenikent inoksan servisi size bir telefon kadar yakındır.

  İnoksan yenikent servisi olarak aynı zamanda yenikentte inoksan beyaz eşya servisi,yenikent inoksan kombi servisi,ve yenikent inoksan klima servisi olarak ta hizmet vermekteyiz.

  Ankarada inoksan servisleri arasında ilk sırada bulunan firmamız;konusunda uzman ve tam yetkili inoksan servisi elemanlarımızca arızalarınız en kısa zamanda giderilerek çözüme kavuşturulmaktadır.

  İnoksan ankara servisleri arasında ayrıcalıklı bir yere sahip olan inoksan servisi Yenikent de ürünleriniz 1 yıl garantili olarak tamir edilmekte olup müşteri kayıtları elektronik ortamda takip edilmektedir.

  yenikent inoksan servisi nce yapılan onarımların ücretini hem nakit;hemde kredi kartı ile kapıda ödeme kolaylığını sizlere sunmaktayız.

  Arızalı ürünlerin %97 gibi büyük bir bölümü mahallinde tamir edilir.Ancak %3 gibi küçük bir bölümü inoksan yenikent inoksan servisi atölyemize alınarak teste tabi tutulduktan sonra en kısa zamanda iadesi yapılır.

  Yenikent inoksan , Yenikent inoksan , inoksan Yenikent,Yenikent inoksan servisi,inoksan Yenikent servisi,inoksan servisi Yenikent,
  Yenikentte inoksan , Yenikent inoksan servisi, inoksan servisi Yenikent,servis,servisi,bakım,bakımı,tamiri,tamir,
  onarım,onarımı,klima,kombi,beyazeşya,çamaşır makinası,bulaşık makinası,buzdolabı,

  Tümünü göster
  Ankara Bölge Servis
  Becerikli Sok.no:17 Kızılay (Çankaya / Ankara / Türkiye)
  090-312-2291041 / 090- -
  e-Sirket.com bir nette interactive projesidir Hata bildir