1.yıl

  Yenikent indesit servisi (Ankara ) 229 10 41 - 229 10 42

  • İlan Sahibi : Çağatay Deniz
  • Ülke / Şehir / İlçe : Türkiye / Ankara / Çankaya
  • İlan Türü : Firma İlanları
  • İlan Eklenme Tarihi : 1 Mayıs 2015 Cuma
  • İlan Bitiş Tarihi : 19 Haziran 2014 Perşembe
  • Bulunduğu Sektör : Beyaz Eşya

  Yenikent indesit servisi (Ankara ) 229 10 41 - 229 10 42 İlan Açıklaması

  229 10 41 – 229 10 42
  yenikent indesit servisi,yenikentte indesit servisi,indesit yenikent servisi,indesit servisi yenikent,ankara yenikentte indesit servisi,yenikentte indesit beyaz eşya servisi,yenikentte indesit klima servisi,yenikentte indesit kombi servisi,ankarada indesit servisleri,indesit ankara servisleri
  İndesit ürünlerinin servis,bakım,ve onarım hizmetlerinde uzman olan yenikent indesit servisi size bir telefon kadar yakındır.

  İndesit yenikent servisi olarak aynı zamanda yenikentte indesit beyaz eşya servisi,yenikent indesit kombi servisi,ve yenikent indesit klima servisi olarak ta hizmet vermekteyiz.

  Ankarada indesit servisleri arasında ilk sırada bulunan firmamız;konusunda uzman ve tam yetkili indesit servisi elemanlarımızca arızalarınız en kısa zamanda giderilerek çözüme kavuşturulmaktadır.

  İndesit ankara servisleri arasında ayrıcalıklı bir yere sahip olan indesit servisi Yenikent de ürünleriniz 1 yıl garantili olarak tamir edilmekte olup müşteri kayıtları elektronik ortamda takip edilmektedir.

  yenikent indesit servisi nce yapılan onarımların ücretini hem nakit;hemde kredi kartı ile kapıda ödeme kolaylığını sizlere sunmaktayız.

  Arızalı ürünlerin %97 gibi büyük bir bölümü mahallinde tamir edilir.Ancak %3 gibi küçük bir bölümü indesit yenikent indesit servisi atölyemize alınarak teste tabi tutulduktan sonra en kısa zamanda iadesi yapılır.
  Yenikent indesit , Yenikent indesit , indesit Yenikent,Yenikent indesit servisi,indesit Yenikent servisi,indesit servisi Yenikent,
  Yenikentte indesit , Yenikent indesit servisi, indesit servisi Yenikent,servis,servisi,bakım,bakımı,tamiri,tamir,
  onarım,onarımı,klima,kombi,beyazeşya,çamaşır makinası,bulaşık makinası,buzdolabı,

  Tümünü göster
  Ankara Bölge Servis
  Becerikli Sok.no:17 Kızılay (Çankaya / Ankara / Türkiye)
  090-312-2291041 / 090- -
  e-Sirket.com bir nette interactive projesidir Hata bildir