1.yıl

  Yenikent hoover servisi (Ankara ) 229 10 41 - 229 10 42

  • İlan Sahibi : Çağatay Deniz
  • Ülke / Şehir / İlçe : Türkiye / Ankara / Çankaya
  • İlan Türü : Firma İlanları
  • İlan Eklenme Tarihi : 1 Mayıs 2015 Cuma
  • İlan Bitiş Tarihi : 19 Haziran 2014 Perşembe
  • Bulunduğu Sektör : Beyaz Eşya

  Yenikent hoover servisi (Ankara ) 229 10 41 - 229 10 42 İlan Açıklaması

  229 10 41 – 229 10 42
  yenikent hoover servisi,yenikentte hoover servisi,hoover yenikent servisi,hoover servisi yenikent,ankara yenikentte hoover servisi,yenikentte hoover beyaz eşya servisi,yenikentte hoover klima servisi,yenikentte hoover kombi servisi,ankarada hoover servisleri,hoover ankara servisleri
  Hoover ürünlerinin servis,bakım,ve onarım hizmetlerinde uzman olan yenikent hoover servisi size bir telefon kadar yakındır.

  Hoover yenikent servisi olarak aynı zamanda yenikentte hoover beyaz eşya servisi,yenikent hoover kombi servisi,ve yenikent hoover klima servisi olarak ta hizmet vermekteyiz.

  Ankarada hoover servisleri arasında ilk sırada bulunan firmamız;konusunda uzman ve tam yetkili hoover servisi elemanlarımızca arızalarınız en kısa zamanda giderilerek çözüme kavuşturulmaktadır.

  Hoover ankara servisleri arasında ayrıcalıklı bir yere sahip olan hoover servisi Yenikent de ürünleriniz 1 yıl garantili olarak tamir edilmekte olup müşteri kayıtları elektronik ortamda takip edilmektedir.

  yenikent hoover servisi nce yapılan onarımların ücretini hem nakit;hemde kredi kartı ile kapıda ödeme kolaylığını sizlere sunmaktayız.

  Arızalı ürünlerin %97 gibi büyük bir bölümü mahallinde tamir edilir.Ancak %3 gibi küçük bir bölümü hoover yenikent hoover servisi atölyemize alınarak teste tabi tutulduktan sonra en kısa zamanda iadesi yapılır.

  Yenikent hoover , Yenikent hoover , hoover Yenikent,Yenikent hoover servisi,hoover Yenikent servisi,hoover servisi Yenikent,
  Yenikentte hoover , Yenikent hoover servisi, hoover servisi Yenikent,servis,servisi,bakım,bakımı,tamiri,tamir,
  onarım,onarımı,klima,kombi,beyazeşya,çamaşır makinası,bulaşık makinası,buzdolabı,

  Tümünü göster
  Ankara Bölge Servis
  Becerikli Sok.no:17 Kızılay (Çankaya / Ankara / Türkiye)
  090-312-2291041 / 090- -
  e-Sirket.com bir nette interactive projesidir Hata bildir