1.yıl

  Yenikent generalelectric servisi (Ankara ) 229 10 41 - 229 10 42

  • İlan Sahibi : Çağatay Deniz
  • Ülke / Şehir / İlçe : Türkiye / Ankara / Çankaya
  • İlan Türü : Firma İlanları
  • İlan Eklenme Tarihi : 1 Mayıs 2015 Cuma
  • İlan Bitiş Tarihi : 19 Haziran 2014 Perşembe
  • Bulunduğu Sektör : Beyaz Eşya

  Yenikent generalelectric servisi (Ankara ) 229 10 41 - 229 10 42 İlan Açıklaması

  229 10 41 – 229 10 42
  yenikent generalelectric servisi,yenikentte generalelectric servisi,generalelectric yenikent servisi,generalelectric servisi yenikent,ankara yenikentte generalelectric servisi,yenikentte generalelectric beyaz eşya servisi,yenikentte generalelectric klima servisi,yenikentte generalelectric kombi servisi,ankarada generalelectric servisleri,generalelectric ankara servisleri
  Generalelectric ürünlerinin servis,bakım,ve onarım hizmetlerinde uzman olan yenikent generalelectric servisi size bir telefon kadar yakındır.

  Generalelectric yenikent servisi olarak aynı zamanda yenikentte generalelectric beyaz eşya servisi,yenikent generalelectric kombi servisi,ve yenikent generalelectric klima servisi olarak ta hizmet vermekteyiz.

  Ankarada generalelectric servisleri arasında ilk sırada bulunan firmamız;konusunda uzman ve tam yetkili generalelectric servisi elemanlarımızca arızalarınız en kısa zamanda giderilerek çözüme kavuşturulmaktadır.

  Generalelectric ankara servisleri arasında ayrıcalıklı bir yere sahip olan generalelectric servisi Yenikent de ürünleriniz 1 yıl garantili olarak tamir edilmekte olup müşteri kayıtları elektronik ortamda takip edilmektedir.

  yenikent generalelectric servisi nce yapılan onarımların ücretini hem nakit;hemde kredi kartı ile kapıda ödeme kolaylığını sizlere sunmaktayız.

  Arızalı ürünlerin %97 gibi büyük bir bölümü mahallinde tamir edilir.Ancak %3 gibi küçük bir bölümü generalelectric yenikent generalelectric servisi atölyemize alınarak teste tabi tutulduktan sonra en kısa zamanda iadesi yapılır.
  Yenikent generalelectric , Yenikent generalelectric , generalelectric Yenikent,Yenikent generalelectric servisi,generalelectric Yenikent servisi,generalelectric servisi Yenikent,
  Yenikentte generalelectric , Yenikent generalelectric servisi, generalelectric servisi Yenikent,servis,servisi,bakım,bakımı,tamiri,tamir,
  onarım

  Tümünü göster
  Ankara Bölge Servis
  Becerikli Sok.no:17 Kızılay (Çankaya / Ankara / Türkiye)
  090-312-2291041 / 090- -
  e-Sirket.com bir nette interactive projesidir Hata bildir