1.yıl

  Yenikent fujitsu servisi (Ankara ) 229 10 41 - 229 10 42

  • İlan Sahibi : Çağatay Deniz
  • Ülke / Şehir / İlçe : Türkiye / Ankara / Çankaya
  • İlan Türü : Firma İlanları
  • İlan Eklenme Tarihi : 1 Mayıs 2015 Cuma
  • İlan Bitiş Tarihi : 19 Haziran 2014 Perşembe
  • Bulunduğu Sektör : Beyaz Eşya

  Yenikent fujitsu servisi (Ankara ) 229 10 41 - 229 10 42 İlan Açıklaması

  229 10 41 – 229 10 42
  yenikent fujitsu servisi,yenikentte fujitsu servisi,fujitsu yenikent servisi,fujitsu servisi yenikent,ankara yenikentte fujitsu servisi,yenikentte fujitsu beyaz eşya servisi,yenikentte fujitsu klima servisi,yenikentte fujitsu kombi servisi,ankarada fujitsu servisleri,fujitsu ankara servisleri
  Fujitsu ürünlerinin servis,bakım,ve onarım hizmetlerinde uzman olan yenikent fujitsu servisi size bir telefon kadar yakındır.

  Fujitsu yenikent servisi olarak aynı zamanda yenikentte fujitsu beyaz eşya servisi,yenikent fujitsu kombi servisi,ve yenikent fujitsu klima servisi olarak ta hizmet vermekteyiz.

  Ankarada fujitsu servisleri arasında ilk sırada bulunan firmamız;konusunda uzman ve tam yetkili fujitsu servisi elemanlarımızca arızalarınız en kısa zamanda giderilerek çözüme kavuşturulmaktadır.

  Fujitsu ankara servisleri arasında ayrıcalıklı bir yere sahip olan fujitsu servisi Yenikent de ürünleriniz 1 yıl garantili olarak tamir edilmekte olup müşteri kayıtları elektronik ortamda takip edilmektedir.

  yenikent fujitsu servisi nce yapılan onarımların ücretini hem nakit;hemde kredi kartı ile kapıda ödeme kolaylığını sizlere sunmaktayız.

  Arızalı ürünlerin %97 gibi büyük bir bölümü mahallinde tamir edilir.Ancak %3 gibi küçük bir bölümü fujitsu yenikent fujitsu servisi atölyemize alınarak teste tabi tutulduktan sonra en kısa zamanda iadesi yapılır.

  Yenikent fujitsu , Yenikent fujitsu , fujitsu Yenikent,Yenikent fujitsu servisi,fujitsu Yenikent servisi,fujitsu servisi Yenikent,
  Yenikentte fujitsu , Yenikent fujitsu servisi, fujitsu servisi Yenikent,servis,servisi,bakım,bakımı,tamiri,tamir,
  onarım,onarımı,klima,kombi,beyazeşya,çamaşır makinası,bulaşık makinası,buzdolabı,

  Tümünü göster
  Ankara Bölge Servis
  Becerikli Sok.no:17 Kızılay (Çankaya / Ankara / Türkiye)
  090-312-2291041 / 090- -
  e-Sirket.com bir nette interactive projesidir Hata bildir