1.yıl

  Yenikent frigidaire servisi (Ankara ) 229 10 41 - 229 10 42

  • İlan Sahibi : Çağatay Deniz
  • Ülke / Şehir / İlçe : Türkiye / Ankara / Çankaya
  • İlan Türü : Firma İlanları
  • İlan Eklenme Tarihi : 1 Mayıs 2015 Cuma
  • İlan Bitiş Tarihi : 19 Haziran 2014 Perşembe
  • Bulunduğu Sektör : Beyaz Eşya

  Yenikent frigidaire servisi (Ankara ) 229 10 41 - 229 10 42 İlan Açıklaması

  229 10 41 – 229 10 42
  yenikent frigidaire servisi,yenikentte frigidaire servisi,frigidaire yenikent servisi,frigidaire servisi yenikent,ankara yenikentte frigidaire servisi,yenikentte frigidaire beyaz eşya servisi,yenikentte frigidaire klima servisi,yenikentte frigidaire kombi servisi,ankarada frigidaire servisleri,frigidaire ankara servisleri
  Frigidaire ürünlerinin servis,bakım,ve onarım hizmetlerinde uzman olan yenikent frigidaire servisi size bir telefon kadar yakındır.

  Frigidaire yenikent servisi olarak aynı zamanda yenikentte frigidaire beyaz eşya servisi,yenikent frigidaire kombi servisi,ve yenikent frigidaire klima servisi olarak ta hizmet vermekteyiz.

  Ankarada frigidaire servisleri arasında ilk sırada bulunan firmamız;konusunda uzman ve tam yetkili frigidaire servisi elemanlarımızca arızalarınız en kısa zamanda giderilerek çözüme kavuşturulmaktadır.

  Frigidaire ankara servisleri arasında ayrıcalıklı bir yere sahip olan frigidaire servisi Yenikent de ürünleriniz 1 yıl garantili olarak tamir edilmekte olup müşteri kayıtları elektronik ortamda takip edilmektedir.

  yenikent frigidaire servisi nce yapılan onarımların ücretini hem nakit;hemde kredi kartı ile kapıda ödeme kolaylığını sizlere sunmaktayız.

  Arızalı ürünlerin %97 gibi büyük bir bölümü mahallinde tamir edilir.Ancak %3 gibi küçük bir bölümü frigidaire yenikent frigidaire servisi atölyemize alınarak teste tabi tutulduktan sonra en kısa zamanda iadesi yapılır.

  Yenikent frigidaire , Yenikent frigidaire , frigidaire Yenikent,Yenikent frigidaire servisi,frigidaire Yenikent servisi,frigidaire servisi Yenikent,
  Yenikentte frigidaire , Yenikent frigidaire servisi, frigidaire servisi Yenikent,servis,servisi,bakım,bakımı,tamiri,tamir,
  onarım,onarımı,klima,kombi,beyazeşya,çamaşır makinası,bulaşık makinası,buzdolabı,

  Tümünü göster
  Ankara Bölge Servis
  Becerikli Sok.no:17 Kızılay (Çankaya / Ankara / Türkiye)
  090-312-2291041 / 090- -
  e-Sirket.com bir nette interactive projesidir Hata bildir