1.yıl

  Yenikent ferroli servisi (Ankara ) 229 10 41 - 229 10 42

  • İlan Sahibi : Çağatay Deniz
  • Ülke / Şehir / İlçe : Türkiye / Ankara / Çankaya
  • İlan Türü : Firma İlanları
  • İlan Eklenme Tarihi : 1 Mayıs 2015 Cuma
  • İlan Bitiş Tarihi : 19 Haziran 2014 Perşembe
  • Bulunduğu Sektör : Beyaz Eşya

  Yenikent ferroli servisi (Ankara ) 229 10 41 - 229 10 42 İlan Açıklaması

  229 10 41 – 229 10 42
  yenikent ferroli servisi,yenikentte ferroli servisi,ferroli yenikent servisi,ferroli servisi yenikent,ankara yenikentte ferroli servisi,yenikentte ferroli beyaz eşya servisi,yenikentte ferroli klima servisi,yenikentte ferroli kombi servisi,ankarada ferroli servisleri,ferroli ankara servisleri
  Ferroli ürünlerinin servis,bakım,ve onarım hizmetlerinde uzman olan yenikent ferroli servisi size bir telefon kadar yakındır.

  Ferroli yenikent servisi olarak aynı zamanda yenikentte ferroli beyaz eşya servisi,yenikent ferroli kombi servisi,ve yenikent ferroli klima servisi olarak ta hizmet vermekteyiz.

  Ankarada ferroli servisleri arasında ilk sırada bulunan firmamız;konusunda uzman ve tam yetkili ferroli servisi elemanlarımızca arızalarınız en kısa zamanda giderilerek çözüme kavuşturulmaktadır.

  Ferroli ankara servisleri arasında ayrıcalıklı bir yere sahip olan ferroli servisi Yenikent de ürünleriniz 1 yıl garantili olarak tamir edilmekte olup müşteri kayıtları elektronik ortamda takip edilmektedir.

  yenikent ferroli servisi nce yapılan onarımların ücretini hem nakit;hemde kredi kartı ile kapıda ödeme kolaylığını sizlere sunmaktayız.

  Arızalı ürünlerin %97 gibi büyük bir bölümü mahallinde tamir edilir.Ancak %3 gibi küçük bir bölümü ferroli yenikent ferroli servisi atölyemize alınarak teste tabi tutulduktan sonra en kısa zamanda iadesi yapılır.

  Yenikent ferroli , Yenikent ferroli , ferroli Yenikent,Yenikent ferroli servisi,ferroli Yenikent servisi,ferroli servisi Yenikent,
  Yenikentte ferroli , Yenikent ferroli servisi, ferroli servisi Yenikent,servis,servisi,bakım,bakımı,tamiri,tamir,
  onarım,onarımı,klima,kombi,beyazeşya,çamaşır makinası,bulaşık makinası,buzdolabı,

  Tümünü göster
  Ankara Bölge Servis
  Becerikli Sok.no:17 Kızılay (Çankaya / Ankara / Türkiye)
  090-312-2291041 / 090- -
  e-Sirket.com bir nette interactive projesidir Hata bildir