1.yıl

  Yenikent diamond servisi (Ankara ) 229 10 41 - 229 10 42

  • İlan Sahibi : Çağatay Deniz
  • Ülke / Şehir / İlçe : Türkiye / Ankara / Çankaya
  • İlan Türü : Firma İlanları
  • İlan Eklenme Tarihi : 1 Mayıs 2015 Cuma
  • İlan Bitiş Tarihi : 19 Haziran 2014 Perşembe
  • Bulunduğu Sektör : Beyaz Eşya

  Yenikent diamond servisi (Ankara ) 229 10 41 - 229 10 42 İlan Açıklaması

  229 10 41 – 229 10 42
  yenikent diamond servisi,yenikentte diamond servisi,diamond yenikent servisi,diamond servisi yenikent,ankara yenikentte diamond servisi,yenikentte diamond beyaz eşya servisi,yenikentte diamond klima servisi,yenikentte diamond kombi servisi,ankarada diamond servisleri,diamond ankara servisleri
  Diamond ürünlerinin servis,bakım,ve onarım hizmetlerinde uzman olan yenikent diamond servisi size bir telefon kadar yakındır.

  Diamond yenikent servisi olarak aynı zamanda yenikentte diamond beyaz eşya servisi,yenikent diamond kombi servisi,ve yenikent diamond klima servisi olarak ta hizmet vermekteyiz.

  Ankarada diamond servisleri arasında ilk sırada bulunan firmamız;konusunda uzman ve tam yetkili diamond servisi elemanlarımızca arızalarınız en kısa zamanda giderilerek çözüme kavuşturulmaktadır.

  Diamond ankara servisleri arasında ayrıcalıklı bir yere sahip olan diamond servisi Yenikent de ürünleriniz 1 yıl garantili olarak tamir edilmekte olup müşteri kayıtları elektronik ortamda takip edilmektedir.

  yenikent diamond servisi nce yapılan onarımların ücretini hem nakit;hemde kredi kartı ile kapıda ödeme kolaylığını sizlere sunmaktayız.

  Arızalı ürünlerin %97 gibi büyük bir bölümü mahallinde tamir edilir.Ancak %3 gibi küçük bir bölümü diamond yenikent diamond servisi atölyemize alınarak teste tabi tutulduktan sonra en kısa zamanda iadesi yapılır.

  Yenikent diamond, Yenikent diamond, diamond Yenikent,Yenikent diamond servisi,diamond Yenikent servisi,diamond servisi Yenikent,
  Yenikentte diamond, Yenikent diamond servisi, diamond servisi Yenikent,servis,servisi,bakım,bakımı,tamiri,tamir,
  onarım,onarımı,klima,kombi,beyazeşya,çamaşır makinası,bulaşık makinası,buzdolabı,

  Tümünü göster
  Ankara Bölge Servis
  Becerikli Sok.no:17 Kızılay (Çankaya / Ankara / Türkiye)
  090-312-2291041 / 090- -
  e-Sirket.com bir nette interactive projesidir Hata bildir