1.yıl

  Yenikent daikin servisi (Ankara ) 229 10 41 - 229 10 42

  • İlan Sahibi : Çağatay Deniz
  • Ülke / Şehir / İlçe : Türkiye / Ankara / Çankaya
  • İlan Türü : Firma İlanları
  • İlan Eklenme Tarihi : 1 Mayıs 2015 Cuma
  • İlan Bitiş Tarihi : 19 Haziran 2014 Perşembe
  • Bulunduğu Sektör : Beyaz Eşya

  Yenikent daikin servisi (Ankara ) 229 10 41 - 229 10 42 İlan Açıklaması

  229 10 41 – 229 10 42
  yenikent daikin servisi,yenikentte daikin servisi,daikin yenikent servisi,daikin servisi yenikent,ankara yenikentte daikin servisi,yenikentte daikin beyaz eşya servisi,yenikentte daikin klima servisi,yenikentte daikin kombi servisi,ankarada daikin servisleri,daikin ankara servisleri
  Daikin ürünlerinin servis,bakım,ve onarım hizmetlerinde uzman olan yenikent daikin servisi size bir telefon kadar yakındır.

  Daikin yenikent servisi olarak aynı zamanda yenikentte daikin beyaz eşya servisi,yenikent daikin kombi servisi,ve yenikent daikin klima servisi olarak ta hizmet vermekteyiz.

  Ankarada daikin servisleri arasında ilk sırada bulunan firmamız;konusunda uzman ve tam yetkili daikin servisi elemanlarımızca arızalarınız en kısa zamanda giderilerek çözüme kavuşturulmaktadır.

  Daikin ankara servisleri arasında ayrıcalıklı bir yere sahip olan daikin servisi Yenikent de ürünleriniz 1 yıl garantili olarak tamir edilmekte olup müşteri kayıtları elektronik ortamda takip edilmektedir.

  yenikent daikin servisi nce yapılan onarımların ücretini hem nakit;hemde kredi kartı ile kapıda ödeme kolaylığını sizlere sunmaktayız.

  Arızalı ürünlerin %97 gibi büyük bir bölümü mahallinde tamir edilir.Ancak %3 gibi küçük bir bölümü daikin yenikent daikin servisi atölyemize alınarak teste tabi tutulduktan sonra en kısa zamanda iadesi yapılır.

  Yenikent daikin , Yenikent daikin , daikin Yenikent,Yenikent daikin servisi,daikin Yenikent servisi,daikin servisi Yenikent,
  Yenikentte daikin , Yenikent daikin servisi, daikin servisi Yenikent,servis,servisi,bakım,bakımı,tamiri,tamir,
  onarım,onarımı,klima,kombi,beyazeşya,çamaşır makinası,bulaşık makinası,buzdolabı,

  Tümünü göster
  Ankara Bölge Servis
  Becerikli Sok.no:17 Kızılay (Çankaya / Ankara / Türkiye)
  090-312-2291041 / 090- -
  e-Sirket.com bir nette interactive projesidir Hata bildir