1.yıl

  Yenikent carrier servisi (Ankara ) 229 10 41 - 229 10 42

  • İlan Sahibi : Çağatay Deniz
  • Ülke / Şehir / İlçe : Türkiye / Ankara / Çankaya
  • İlan Türü : Firma İlanları
  • İlan Eklenme Tarihi : 1 Mayıs 2015 Cuma
  • İlan Bitiş Tarihi : 19 Haziran 2014 Perşembe
  • Bulunduğu Sektör : Beyaz Eşya

  Yenikent carrier servisi (Ankara ) 229 10 41 - 229 10 42 İlan Açıklaması

  229 10 41 – 229 10 42
  yenikent carrier servisi,yenikentte carrier servisi,carrier yenikent servisi,carrier servisi yenikent,ankara yenikentte carrier servisi,yenikentte carrier beyaz eşya servisi,yenikentte carrier klima servisi,yenikentte carrier kombi servisi,ankarada carrier servisleri,carrier ankara servisleri
  Carrier ürünlerinin servis,bakım,ve onarım hizmetlerinde uzman olan yenikent carrier servisi size bir telefon kadar yakındır.

  Carrier yenikent servisi olarak aynı zamanda yenikentte carrier beyaz eşya servisi,yenikent carrier kombi servisi,ve yenikent carrier klima servisi olarak ta hizmet vermekteyiz.

  Ankarada carrier servisleri arasında ilk sırada bulunan firmamız;konusunda uzman ve tam yetkili carrier servisi elemanlarımızca arızalarınız en kısa zamanda giderilerek çözüme kavuşturulmaktadır.

  Carrier ankara servisleri arasında ayrıcalıklı bir yere sahip olan carrier servisi Yenikent de ürünleriniz 1 yıl garantili olarak tamir edilmekte olup müşteri kayıtları elektronik ortamda takip edilmektedir.

  yenikent carrier servisi nce yapılan onarımların ücretini hem nakit;hemde kredi kartı ile kapıda ödeme kolaylığını sizlere sunmaktayız.

  Arızalı ürünlerin %97 gibi büyük bir bölümü mahallinde tamir edilir.Ancak %3 gibi küçük bir bölümü carrier yenikent carrier servisi atölyemize alınarak teste tabi tutulduktan sonra en kısa zamanda iadesi yapılır.

  Yenikent carrier , Yenikent carrier , carrier Yenikent,Yenikent carrier servisi,carrier Yenikent servisi,carrier servisi Yenikent,
  Yenikentte carrier , Yenikent carrier servisi, carrier servisi Yenikent,servis,servisi,bakım,bakımı,tamiri,tamir,
  onarım,onarımı,klima,kombi,beyazeşya,çamaşır makinası,bulaşık makinası,buzdolabı,

  Tümünü göster
  Ankara Bölge Servis
  Becerikli Sok.no:17 Kızılay (Çankaya / Ankara / Türkiye)
  090-312-2291041 / 090- -
  e-Sirket.com bir nette interactive projesidir Hata bildir