1.yıl

  Yenikent buderus servisi (Ankara ) 229 10 41 - 229 10 42

  • İlan Sahibi : Çağatay Deniz
  • Ülke / Şehir / İlçe : Türkiye / Ankara / Çankaya
  • İlan Türü : Firma İlanları
  • İlan Eklenme Tarihi : 1 Mayıs 2015 Cuma
  • İlan Bitiş Tarihi : 19 Haziran 2014 Perşembe
  • Bulunduğu Sektör : Beyaz Eşya

  Yenikent buderus servisi (Ankara ) 229 10 41 - 229 10 42 İlan Açıklaması

  229 10 41 – 229 10 42
  yenikent buderus servisi,yenikentte buderus servisi,buderus yenikent servisi,buderus servisi yenikent,ankara yenikentte buderus servisi,yenikentte buderus beyaz eşya servisi,yenikentte buderus klima servisi,yenikentte buderus kombi servisi,ankarada buderus servisleri,buderus ankara servisleri
  Buderus ürünlerinin servis,bakım,ve onarım hizmetlerinde uzman olan yenikent buderus servisi size bir telefon kadar yakındır.

  Buderus yenikent servisi olarak aynı zamanda yenikentte buderus beyaz eşya servisi,yenikent buderus kombi servisi,ve yenikent buderus klima servisi olarak ta hizmet vermekteyiz.

  Ankarada buderus servisleri arasında ilk sırada bulunan firmamız;konusunda uzman ve tam yetkili buderus servisi elemanlarımızca arızalarınız en kısa zamanda giderilerek çözüme kavuşturulmaktadır.

  Buderus ankara servisleri arasında ayrıcalıklı bir yere sahip olan buderus servisi Yenikent de ürünleriniz 1 yıl garantili olarak tamir edilmekte olup müşteri kayıtları elektronik ortamda takip edilmektedir.

  yenikent buderus servisi nce yapılan onarımların ücretini hem nakit;hemde kredi kartı ile kapıda ödeme kolaylığını sizlere sunmaktayız.

  Arızalı ürünlerin %97 gibi büyük bir bölümü mahallinde tamir edilir.Ancak %3 gibi küçük bir bölümü buderus yenikent buderus servisi atölyemize alınarak teste tabi tutulduktan sonra en kısa zamanda iadesi yapılır.

  Yenikent buderus , Yenikent buderus , buderus Yenikent,Yenikent buderus servisi,buderus Yenikent servisi,buderus servisi Yenikent,
  Yenikentte buderus , Yenikent buderus servisi, buderus servisi Yenikent,servis,servisi,bakım,bakımı,tamiri,tamir,
  onarım,onarımı,klima,kombi,beyazeşya,çamaşır makinası,bulaşık makinası,buzdolabı,

  Tümünü göster
  Ankara Bölge Servis
  Becerikli Sok.no:17 Kızılay (Çankaya / Ankara / Türkiye)
  090-312-2291041 / 090- -
  e-Sirket.com bir nette interactive projesidir Hata bildir