1.yıl

  Yenikent baymak servisi (Ankara ) 229 10 41 - 229 10 42

  • İlan Sahibi : Çağatay Deniz
  • Ülke / Şehir / İlçe : Türkiye / Ankara / Çankaya
  • İlan Türü : Firma İlanları
  • İlan Eklenme Tarihi : 1 Mayıs 2015 Cuma
  • İlan Bitiş Tarihi : 19 Haziran 2014 Perşembe
  • Bulunduğu Sektör : Beyaz Eşya

  Yenikent baymak servisi (Ankara ) 229 10 41 - 229 10 42 İlan Açıklaması

  229 10 41 – 229 10 42
  yenikent baymak servisi,yenikentte baymak servisi,baymak yenikent servisi,baymak servisi yenikent,ankara yenikentte baymak servisi,yenikentte baymak beyaz eşya servisi,yenikentte baymak klima servisi,yenikentte baymak kombi servisi,ankarada baymak servisleri,baymak ankara servisleri
  Baymak ürünlerinin servis,bakım,ve onarım hizmetlerinde uzman olan yenikent baymak servisi size bir telefon kadar yakındır.

  Baymak yenikent servisi olarak aynı zamanda yenikentte baymak beyaz eşya servisi,yenikent baymak kombi servisi,ve yenikent baymak klima servisi olarak ta hizmet vermekteyiz.

  Ankarada baymak servisleri arasında ilk sırada bulunan firmamız;konusunda uzman ve tam yetkili baymak servisi elemanlarımızca arızalarınız en kısa zamanda giderilerek çözüme kavuşturulmaktadır.

  Baymak ankara servisleri arasında ayrıcalıklı bir yere sahip olan baymak servisi Yenikent de ürünleriniz 1 yıl garantili olarak tamir edilmekte olup müşteri kayıtları elektronik ortamda takip edilmektedir.

  yenikent baymak servisi nce yapılan onarımların ücretini hem nakit;hemde kredi kartı ile kapıda ödeme kolaylığını sizlere sunmaktayız.

  Arızalı ürünlerin %97 gibi büyük bir bölümü mahallinde tamir edilir.Ancak %3 gibi küçük bir bölümü baymak yenikent baymak servisi atölyemize alınarak teste tabi tutulduktan sonra en kısa zamanda iadesi yapılır.

  Yenikent baymak , Yenikent baymak , baymak Yenikent,Yenikent baymak servisi,baymak Yenikent servisi,baymak servisi Yenikent,
  Yenikentte baymak , Yenikent baymak servisi, baymak servisi Yenikent,servis,servisi,bakım,bakımı,tamiri,tamir,
  onarım,onarımı,klima,kombi,beyazeşya,çamaşır makinası,bulaşık makinası,buzdolabı,

  Tümünü göster
  Ankara Bölge Servis
  Becerikli Sok.no:17 Kızılay (Çankaya / Ankara / Türkiye)
  090-312-2291041 / 090- -
  e-Sirket.com bir nette interactive projesidir Hata bildir