1.yıl

  Yenikent ariston servisi (Ankara ) 229 10 41 - 229 10 42

  • İlan Sahibi : Çağatay Deniz
  • Ülke / Şehir / İlçe : Türkiye / Ankara / Çankaya
  • İlan Türü : Firma İlanları
  • İlan Eklenme Tarihi : 1 Mayıs 2015 Cuma
  • İlan Bitiş Tarihi : 19 Haziran 2014 Perşembe
  • Bulunduğu Sektör : Beyaz Eşya

  Yenikent ariston servisi (Ankara ) 229 10 41 - 229 10 42 İlan Açıklaması

  229 10 41 – 229 10 42
  yenikent ariston servisi,yenikentte ariston servisi,ariston yenikent servisi,ariston servisi yenikent,ankara yenikentte ariston servisi,yenikentte ariston beyaz eşya servisi,yenikentte ariston klima servisi,yenikentte ariston kombi servisi,ankarada ariston servisleri,ariston ankara servisleri
  Ariston ürünlerinin servis,bakım,ve onarım hizmetlerinde uzman olan yenikent ariston servisi size bir telefon kadar yakındır.

  Ariston yenikent servisi olarak aynı zamanda yenikentte ariston beyaz eşya servisi,yenikent ariston kombi servisi,ve yenikent ariston klima servisi olarak ta hizmet vermekteyiz.

  Ankarada ariston servisleri arasında ilk sırada bulunan firmamız;konusunda uzman ve tam yetkili ariston servisi elemanlarımızca arızalarınız en kısa zamanda giderilerek çözüme kavuşturulmaktadır.

  Ariston ankara servisleri arasında ayrıcalıklı bir yere sahip olan ariston servisi Yenikent de ürünleriniz 1 yıl garantili olarak tamir edilmekte olup müşteri kayıtları elektronik ortamda takip edilmektedir.

  yenikent ariston servisi nce yapılan onarımların ücretini hem nakit;hemde kredi kartı ile kapıda ödeme kolaylığını sizlere sunmaktayız.

  Arızalı ürünlerin %97 gibi büyük bir bölümü mahallinde tamir edilir.Ancak %3 gibi küçük bir bölümü ariston yenikent ariston servisi atölyemize alınarak teste tabi tutulduktan sonra en kısa zamanda iadesi yapılır.

  Yenikent ariston , Yenikent ariston , ariston Yenikent,Yenikent ariston servisi,ariston Yenikent servisi,ariston servisi Yenikent,
  Yenikentte ariston , Yenikent ariston servisi, ariston servisi Yenikent,servis,servisi,bakım,bakımı,tamiri,tamir,
  onarım,onarımı,klima,kombi,beyazeşya,çamaşır makinası,bulaşık makinası,buzdolabı,

  Tümünü göster
  Ankara Bölge Servis
  Becerikli Sok.no:17 Kızılay (Çankaya / Ankara / Türkiye)
  090-312-2291041 / 090- -
  e-Sirket.com bir nette interactive projesidir Hata bildir